BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 320d 177KM 2008-2013 - Oceń swoje auto

320d 177KM 2008-2013

Zmień model

Zmień generację

Oceny BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 320d 177KM 2008-2013

3 % gorzej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

dodano 19.05.2017 przez

Posiadam trójkę od 2 lat. Samochód ma swoje wady i zalety. Wadą jest silnik 2.0D - trochę usterek miewa. Bagażnik dosyć mały. Zaletą jest oczywiście napęd na tył, który daje ogrom frajdy i zabawy. Prowadzenie samochodu to czysta przyjemność. Audi i Merc się chowają pod tym względem. W zakrętach klei się drogi. Nie buja na boki, można śmialo nim jeździć w góry i nie obawiać się mdłości (jak to bywa nawet w mercedesach). Jeśli nie zależy ci drogi użytkowniku na przyjemności ze sportowej jazdy (np. latanie bokiem) to nie kupuj bo będziesz żałował, ale jeśli jesteś żądny adrenaliny to BMW 3 jest świetnym kandydatem.

dodano 23.04.2013 przez

Za te pieniądze można mieć ciekawsze auto. Mam je prawie od nowości. Silnik (N47 - poczytajcie o jego wadach)mało pali ale nie przejedzie 200 tyś km, ponieważ wcześniej zerwie mu się łańcuch - wada materiałowa. Serwis zdiagnozował problem w moim aucie i zaproponował mi naprawę za 15 tyś PLN a samo auto jest warte 50 tyś - szok. Nie kupujcie auta z tym silnikiem. BMW robi teraz tandetę. Jeśli kogoś nie stać na nowe to lepiej nie ryzykować kupując auto używane - koszty usuwania awarii rujnują.

dodano 20.01.2013 przez

to jest najlepszy samochód jaki miałem. jazda nim to przyjemność. Napęd na tył ma wady i zalety. ja dostrzegam zalety bo lubię czasem podriftować.

dodano 07.04.2017 przez

jak na auto tej wielkości wygodne, dobrze trzyma się drogi. Mało awaryjne jak się o nie dba.

dodano 24.02.2013 przez

Nie dajcie się nabrać marce BMW! Nie warto!

dodano 20.04.2012 przez

Bardzo dobrze