Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

Piotr, 11 lat temu
Silnik 2.0 320d 177KM 130kW
Rok produkcji 2008
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320d 177KM 130kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Bardzo dobrze
Silnik trochę za głośny na wyższych obrotach (może wydech już gdzieś \"puszcza\", albo turbina stała się głośniejsza), za to nigdy nie brakuje mu mocy ciągnie równo od samego dołu, jest doskonały w każdym zakresie obrotów.
Precyzyjna, szybko zmienia się biegi. Czasami niestety trochę szarpnie.
Zawieszenie jest po prostu doskonałe. Samochód trzyma się drogi jak przyklejony. Przy dobrym ogumieniu (o wiele lepiej na oponach run-flat - choć bardziej sztywno)nie ma strachu nawet przy bardzo dużych prędkościach w zakrętach.
Widoczność do tyłu trochę ograniczona. Brak czujników cofania (a u mnie tak jest) może trochę przeszkadzać.
Wszystko pod ręką. Brak większej ilości schowków np. na napoje. Pod łokietnikiem bardzo mało miejsca, tylko na jeden mały kubek, resztę zajmuje podstawka pod telefon.
Tu jest świetnie bez najmniejszych uwag.
Dla mnie maks. Z tyłu nie jeżdzę
Daję dobrze ponieważ przy niskich prędkościach za bardzo słychać silnik. Jeśli chodzi o prędkości za miastem, autostradowe jest super wyciszony. Na dziurach zdarza się, że zasłona przestrzeni bagażowej zatrzeszczy.
Średnie spalanie 6 litrów to myślę, że dobry wynik, w końcu to 177 KM mocy i 1600 kg wagi.
W zakupie drogie, ale w utrzymaniu brak większych wydatków
Coś sobie piszczy podczas wyłaczania silnika w okolicach rozrządu, ale nie naprawiałem
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 177KM 130kW [l/100km]