Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo Facelifting

Mirek, 7 lat temu
Silnik 2.0 330i 252KM 185kW
Rok produkcji 2017
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Gran Turismo Facelifting 2.0 330i 252KM 185kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Karoseria : przestronność i jakość prowadzenia ;-)
w porównaniu do 3 touring duży + bardzo przestronny, wygodny i dużo lepiej prowadzący się samochód. nie jest tak bardzo zwarty w prowadzeniu jak kombi (ma większy rozstaw osi i kół) ale mie to jednak bardziej odpowiada.
super. najbardziej pozytywne zaskoczenie. w porównaniu do 190 konnego diesla 20d przepaść. cichutki, zrywny i dynamiczny. naprawdę rewelacja. i u mnie pali jakieś 2 L więcej od diesla. robię rocznie 45- 50 kkm i taka różnica jest ajbardziej akceptowalna.
super- nadal the best!
adaptacyjny. w kombi tez taki mialem. świetny i wart ceny. w 3GT jak dla mnie znacznie lepiej w trybie sport- nie jest taki nerwowy- dzięki większemu rozstawowi osi
świetna- naprawdę. przed 3 kombimialem s-maxa i wcześniej superba II i muszę przyznać, że 3GT dla mnie jest rewelacją!
dla mnie wzorowa
ok
super- mega komfort dla 4 dorosłych osób. przy zamontowaniu z tyłu fotelików dzieciaki nie mają możliwości kopania w przednie fotele
lepiej niz myślałem wiele się naczytałem o szumach od bezramkowych drzwi. nie ma problemu- naprawdę wszystko zalezy od wiatru- jak w każdym aucie
nie tanio w zakupie- jak to w BMW niemałe spalanie ale 252 km...wiedziałem na co się decyduję w s-maxie miałem 2.0 ecoboosta 240 km którypalił więcej...
jesli kto ślubi prowadzić auto- nie ma lepszej opcji niż bmw... każda przejażdzka jest przyjemością albo kogoś stać na takie auto albo nie
brak usterek w tym i w poprzednim bmw
jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 330i 252KM 185kW [l/100km]