Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna Facelifting

Delfin, 5 lat temu
Silnik 2.0 330i 252KM 185kW
Rok produkcji 2017
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna Facelifting 2.0 330i 252KM 185kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : spalanie
Zawieszenie : słabe koła w standardzie
Samochód idealny, ale nie na długie podróże z dużą rodziną bo mały i mało ustawny bagażnik. Kupiony jako nowy w salonie. Nie rzuca się w oczy - to nie jest samochód dla szpanerów, chyba że w małej wiosce gdzie każda BMW 3 to szpan. Bardzo dobre przyspieszenie i stosunkowo niskie spalanie.
Bardzo zrywny, i ekonomiczny. Rewelacja. Aczkolwiek nie ma to jak silnik bez sprężarek.
Najlepszy automat jakim jeździłem. Dodatkowo ma 3 opcje - Eco, komfort i sport. Jeżdżę cały czas na komforcie i jest rewelacja.
Jest bardzo dobrze. Myślałem, że będzie twardziej a jest normalnie. idealne zestrojenie komfortu z przyczepnością
na razie ok
jak to w sedanie. Mam czujniki to sobie radzę
Mam drugie AUDI, jest lepiej w kwestii schowków, ale generalnie wszystko pod ręką i intuicyjne.
Szybko chłodzi, ogrzewania jeszcze nie używałem, ale strasznie głośno pracuje
2 + 2 a nawet 4. Wszystko gra. Tylko słaby bagażnik, zarówno pod kątem wielkości, kalpy jak tez samego ukształtowania. Ale to mały sedan i się z tym liczyłem.
Słabo od nadkoli, ale może to wina opon. Aczkolwiek całokształt nie jest źle. Silnika na wolnych obrotach nie słychać
W opcji serwisowej są 2 pakiety jeden z klockami i tarczami drugi bez. Pakiety kosztują od 2.000 do 20.000 w zależności od opcji, liczby km i lat obsługi. co 30.000 km -trochę długie te przerwy.
Kupiłem po dużym rabacie w cenie bardziej popularnych samochodów ale praktycznie goły i wesoły. Bardzo dużo kosztuje wyposażenie dodatkowe, które potrafi przekroczyć spokojnie cenę wersji bazowej. Ja mam swój wymarzony samochód z niezbędnymi dodatkami, który może będzie mniej tracił niż inne pojazdy.
na razie nic się nie dzieje. dokupiłem 5 letnią gwarancję
na razie nic się nie dzieje. dokupiłem 5 letnią gwarancję