Lista ocen BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~StefanQuandt
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Mam fotele sportowe, dosyć twarde, ale wciąż wygodne. Bardzo lubię obecność regulowanego podparcia odcinka lędźwiowego, eliminującego ból pleców, który często towarzyszył mi podczas dłuższych tras autami tego podparcia pozbawionymi. Niestety, moje siedzenia są regulowane manualnie, przez co ich ustawianie (a zakres regulacji jest spory) jest niewygodne, szczególnie jeśli autem często jeździ inna osoba i musimy siedzenia za każdym razem...
~Tobas
Limuzyna 1.6 316i 136KM 100kW
Ergonomia? Hmm... a czy ludzie którzy projektowali ten samochód wiedzą co to znaczy? Jeżeli chodzi o komfort podróżowania to bardzo OK, siedzenia wygodne, ale... np. popielniczka z przodu - nie wyjmowalna! Więc jak mam z niej wyrzucić śmieci? Wyciągając ręką śmieci z popielniczki :( Co z głupek to wymyślił? W Audi wyciąga się cały wkład, który można wysypać i włożyć z powrotem, w BMW nie wpadli na taki pomysł. Układ iDrive tak chwalony...
~Marek
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Mam pakiet sport, fotele dobrze trzymają, dobrze wyglądają, ale są moim zdaniem zbyt twarde-to subiektywna opinia. Ustawienie kierownicy jest trudne-albo przysłania mi "górę" albo "dół" zegarów. System i-drive jest rewelacyjny-nie trzeba czytać instrukcji, wszystko jest jasne, wygodne, działasz odruchowo, sprzęt audio nawet podstawowy jest dobry, obsługa telefonu też świetna.
~Martinio
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Kierownica super. 3 ma się w dłoni tak jak powinna. fotele z przodu jak i z tyłu ok. Naprawdę wygodne. zmiana muzyki, biegów , nawigacji, radia itp jest naprawdę intuicyjna i możesz wybierać czy robisz to idrivem , w kierownicy czy też narmalnie standardowo z deski kokpitu. 3 opcje na każde zmainy. Jest bardzo przyzwoicie. Wszystko na swoim mijejscu. Oczywiście jedyny ból to kasa w salonie za dodatki ;)
~Filip
Limuzyna 2.0 318d 143KM 105kW
Bardzo wygodne fotele z przodu i z tylu, latwa obsluga funkcji jazdy (swiatla, tempomat, etc). Maly minus - przy moim wzroscie (174) i ustawieniach fotela kierownica zaslania gorna czesc tablicy przyrzadow tzn. kontrolki kierunkowskazow i srednie predkosci jazdy. Stylowe wnetrze (jak dla mnie najladniejsze). W sumie daje 4.
~Morcin
Limuzyna 1.6 316i 136KM 100kW
Wszystko w zasięgu ręki, jedynie trochę zegary są za duże albo kierownica za mała, ciężko ustawić kierownice tak żeby całe zegary były widoczne, bo albo kierownica zasłania kawałek prędkościomierza albo kawałek wyświetlacza pod zegarami.
~foreks
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
I tu zaczynaja sie schody, 3 to MALE auto! Jestem sredniego wzrostu i ledwo mieszcze sie w tym aucie, bez sensu. To jest auto dla watlego 20 latka, a nie doroslych ludzi... Schowki w drzwiach? Zapomnij, nawet papierosy wypadaja z nich.
~Tommy
Limuzyna 3.0 330d 258KM 190kW
Jak w BMW bardzo dobrze. Co istotne dla osób ze wzrostem powyżej 180 cm ciężko jest znaleźć samochód, w którym nie rysuje się podsufitki głową. BMW F30 sedan takie nie jest, 185 cm wzrostu i miejsca nad głową jest wystarczająco.
~stapoz
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Lepiej niż w E60. Wadą jest regulacja siły nawiewu przyciskami zamiast pokrętłem. Nie pamięta prawie nic po wyłaczeniu zapłonu (siła nawiewu, wyłączony monitor, podgrzewane fotele, itp)
~Kuba
Limuzyna 2.0 320d 184KM 135kW
Wszystko na swoim miejscu. Przycisk do obsługi Infotainment genialny. Nie bez powodu skopiowana przez Mercedesa i Audi. Po rozłożeniu siedzeń okazuję się, że sedan potrafi być całkiem pakowny.
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna