Lista ocen BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bawarczyk
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Bardzo dobrze z zastrzeżeniem, że pojazdem poruszają się maksymalnie 4 osoby. Piąta nie bardzo ma miejsce na nogi a i pozostali z boków muszą w tym przypadku przybierać pozycję "skręconą" z uwagi na nadkola wlewające się do wnętrza. Dodam, że teraz nie mam najmniejszych problemów z fotelikiem dziecka za mną, w sytuacji gdy w poprzedniku musiałem trochę kombinować. Warto również wiedzieć, że z tyłu na kolana i nad głową jest istotnie więcej...
~OmO
Limuzyna 2.0 320d 184KM 135kW
Kierowca super, skrojone na miarę. Mam 192 cm i nie narzekam. Wcześniej miałem szyberdach i też dawało radę, choć do dachu miałem od głowy kilka cm. Najlepsze jest to, że za mną da sie jeszcze usiąść! Jeśli wierzyć w najnowszy test tygodnika motoryzacyjnego 5tka F10 jest tylko z tyłu 1 cm szersza, 1 cm wyższa ale na nogi ma kilka cm MNIEJ miejsca!? C-klasa i A4 dużo mniejsze z tyłu.
~Czarnoskrzydly
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Auto dość przestronne ale przeznaczone dla czterech pasażerów ze względu na obecność tunelu środkowego. Wejdą 2 foteliki dziecięce na isofix ale pomiędzy nimi nie posadzimy już nikogo. Z tyłu przyzwoita przestrzeń , dorosła osoba może podróżować komfortowo. Pozycja kierowcy bardzo wygodna.
~Marek
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Mam 183cm wzrostu i siedzę za sobą bardzo komfortowo. Z tyłu dużo więcej miejsca w porównaniu z poprzednimi wersjami. Bagażnik dosć duży 480l i praktycznie wykonany z możliwościa zamontowania siatki oraz ze schowkiem pod podłogą (brak koła zapasowego z uwagi na opony RFT)
~Filip
Limuzyna 2.0 318d 143KM 105kW
Samochod dla 3 osobowej rodziny wiec byl to wazny argument. Z przodu i z tylu bardzo dobrze. Bagaznik przyzwoity. Pod wzgledem przestrzeni tylko VW nieco wiekszy. Volvo nieco ciasniejsze i maly bagaznik. Mercedes zupelnie odpada ze wzgledu na ciasnote z tylu.
~Jakubczak Ignacy
Limuzyna 2.0 316d 116KM 85kW
Auto najlepsze w swojej klasie ale drogie mimo to jest warte swojej ceny i trudno jest żałować zakupu mając tak fajne auto które cieszy i w ogóle nie męczy w trasie czy w korkach. GODNE POLECENIA JAK MAŁO KTÓRE
~Kuba
Limuzyna 2.0 320d 184KM 135kW
Nie jestem wysoki (176cm) ale w Mercedesie C haczę o podsufitkę fryzurą. Może to przez panoramiczny dach... W F30 jest dużo miejsca. Kolega (187cm) też nie narzeka, zarówno z przodu i z tyłu może komfortowo siedzieć wysoka osoba.
~Adam Ch.
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Myślę, że jest nieźle. Mam 190 cm wzrostu i nie narzekam za kierownicą. Z tyłu nigdy nie jechałem, ale wielkich narzekań pasażerów nigdy nie słyszałem. Model f30 jest pod względem przestrzeni we wnętrzu dużo lepszy niż poprzednik e90.
~Martinio
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Aj te 3ki ;) F30 jest duża w porównaniu z innymi rocznikami. Naprawdę można w środku porównać ją do wymiarów skody octawii , która jest duża. Bagażnik wystarczający. pod \"podłogą\" duży schowek. Mi wsytarczy na rodzinę 3 osobową.
~WrednyWWA
Limuzyna 2.0 318d 143KM 105kW
W przedniej części kabiny przestrzeń jest bardzo duża i wygodna zarówno dla pasażera, jak i kierowcy. Z tyłu jest jednak troszkę ciasno, mało miejsca na nogi i kolana w przypadku wyższych pasażerów.
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna