Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring Facelifting

PiotrM, 7 lat temu
Silnik 1.5 318i 136KM 100kW
Rok produkcji 2016
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring Facelifting 1.5 318i 136KM 100kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Obawiałem się silnika 1,5 w wersji 3 cylindrowej w tym samochodzie, to jednak niemałe kombi, ale .. okazało się w praktyce że w zestawieniu z 8 stopniowym automatem to bardzo optymalne auto do codziennej normalnej jazdy
Praktyczne i ekonomiczne kombi, konfiguracja którą posiadam nie jest demonem mocy ale do codziennej jazdy praca - dom - miasto i sporadycznych wypadów dalej nadaje się doskonale, jeśli ten silnik to moim zdaniem tyko z automatem.
Jak na razie bez zarzutu, kupując to auto z silnikiem o mocy 136 km miałem świadomość że nie jest to silnik 2,0 Do normalnej jazdy w erze fotoradarów wystarcza,
Jeśli wybiera się silnik o mocy 136 km to polecam z automatem ( 8 stopniowy) mam poczucie że gdyby była tu skrzynia manualna to kierowca trochę by się namachał wajchą od biegów.
Lubię BMW i ten typ zawieszenia mi pasuje, jak dotąd wszystko działa jak należy.
Bez czujników cofania z tyłu niższe osoby mogą mieć problem, żona nie wyobraża sobie cofania bez czujników - jeździła przez wiele lat jako przedstawiciel i jeździć potrafi.
Dobraliśmy z żoną fotele sportowe - właśnie przetestowaliśmy na trasie z Trójmiasta na Słowację - ergonomia tych foteli jest bardzo OK. Inne elementy też są ok. Jak dotąd nic nie denerwuje. Bardzo zmyślnie rozwiązana tylna roleta, jest dwuczęściowa, można zdemontować cześć zasłaniającą bagażnik i zostawić siatkę - przydaje się przy podróżach z psem - sprawdzone już wielokrotnie.
Jak to w BMW, samochód jest "wokół" kierowcy.
Adekwatnie do poziomu Serii 3.
Zgodnie z założeniami
Dostaliśmy bardzo dobrą ofertę konfigurując ten model (ponad 20 % od cennika), było to też nasze kolejne BMW. Ostatecznie cena była na poziomie bardzo dobrze wyposażonej Octavi
Na razie bez uwag
Na razie bez uwag