Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring

aprox99, 5 lat temu
Silnik 2.0 320d 184KM 135kW
Rok produkcji 2014
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring 2.0 320d 184KM 135kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Już raz oceniłem ten samochód teraz po przejechaniu więcej kilometrów widzę pewne rzeczy trochę inaczej.Auto jest mimo to lepsze od AudiA4B8 ma jednak za miękkie zawieszenie i uważam teraz że fatalny układ kierowniczy.BMW twierdzi że 98% kierowców tego nie czuje,ja teraz wiem o co chodzi.Samochód trudno prowadzi się prosto na autostradzie,ciągle trzeba korygować coś czego nie miałem w innych autach.Uczucie jakby jechało się po koleinach.Jest to męczące.Gdyby F 31 mial zawieszeniei układ kierowniczy Audi to byłby ideałem
Super silnik a do tego ekstremalnie oszczędny.Na autostradzie pomiÄdzy 130-140 pali 5,2l.W mieście chociarz robię krótkie dystanse pali 6,5L
Biegi wchodzą dobrze jak w BMW ,jedynie wrzucenie wstecznego wymaga przełamania oporu który jest za duży.Na biegu jałowym drga lewarek,ponoć siedzi na skrzyni i tak to jest
Samochód jest za miękki jak na bmw,ustawiony nie na sport tylko komfort taka sobie Laguna II
Ok ,fajna buda ,otwierana szyba tylne,miejsca dość na 4 osoby.Oczywiście nie można porównywać z Passatem albo Mondeo.Wykonanie bardzo dobre ,nic nie trzeszczy jak w Audi
Wszystko na swoim miejscu,prosta obsługa jak w Mondeo
Niekiedy pracuje klimatyzacja nawet jak jest wyłączona,ponoć czujnik zaparowania szyby włącza ją automatycznie chciaż szyba jest czyste hmh?
Przestrzeń powinna być w punkcie karoseria

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 184KM 135kW [l/100km]

5,3