Ocena kierowcy - BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring

Krzysztof, 9 lat temu
Silnik 3.0 330d 258KM 190kW
Rok produkcji 2013
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Touring 3.0 330d 258KM 190kW 2012-2015 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Od teraz zawsze bedzie 4x4.
Auto mam od nowosci. Wszystko niby ok ale poprzedni model byl zdecydowanie lepiej wykonany. Stuki z deski drzwi tylna polka. Silnik super jednak wyciszenie zdecydowanie slabsze niz w poprzednim modelu.
Silnik jest super! Przyspiszenie idealne. Problem to ze jest za glosny. Spalanie srednie 9,5 litra wiec jest ok tylko bak zbyt maly.
Idealna! Mam kierownice M z lopatkami. Zona sie denerwuje ale zabawa super.
Idealny. Wczesniej mialem 330 D z 2011 bez xdrive. Dla zabawy poprzedni byl lepszy. Do jazdy nowy zdecydowanie lepszy.
Za głosny! Poprzedna 3 i 5 byly zdecydowanie lepiej wyciszone. Mialem na testach nowa 530 D na tydzien i jest duzo lepiej wyciszona. Nastepna bedzie 5!
Jedyne czego brakuje to przewijanie piosenek. Reszta idealnie. Head up wyswietla wszystko co potrzebuje. Chociaz osobiscie head up nie robi dla mnie szalu. Zonie zamowilem auto bez tej opcji. W nowej 5 idzie zmienic wyswietlanie navi miedzy zegarami co dla mnie jest duzo lepszym rozwiazaniem.
Idealnie
Jak zwykle problem w BMW. Ja 90% czsu podrozuje sam wiec nie ma problemu. Jednak jak jechalem ze znajoma para na wesele do kolegi (600 km) to pierwszy raz siedzialem z tylu. Tragedia! zle wyprofilowana kanapa. Malo miejsca na nogi. Jest lepiej niz w poprzednim modelu ale nie robi szalu.
Slabo. Silnik v6 ladnie brzmi choc to diesel. Jezdzilem wieloma roznymi autami i wiem ze mozna lepiej. Poprzedni model byl duzo lepszy. % jest pod tym wzgledem super.
340 za auto to duzo. Serwis praktycznie darmowy (pakiet). Nie jest tanio jak trzeba placic. Spalanie spore ale szybko sie jezdzi. Auto dla tych ktorych stac.
Glosnosci i trzaskow z drzwi deski i polki tylnej nie powinno byc. Reszta ok.
Nic sie nie dzieje.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 330d 258KM 190kW [l/100km]