Lista ocen BMW Seria 5 E28 Sedan (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Sedan 524 td 115KM 85kW
Auto nie do zdarcia. Trzeba jednak pilnować układu chłodzenia (problemy z przegrzewaniem, wrażliwe głowice i uszczelki pod głowica), dbać o sprężarkę (nie wyłączać gwałtownie silnika po ostrej jeździe), dbać o skrzynię i dyfer (wymienić olej raz na jakiś czas), pilnować blacharki (niestety auta te upodobała sobie ´ruda zaraza´...)
~Jokan
Sedan 524 td 115KM 85kW
Skorodowana misa podtrzymująca sprężyne mcpherson´a. Sprężyna opadła na koło:-( (podobno miałem dużo szczęścia że wolno jechałem) Można za to winić wiek samochodu i trudności ze wcześniejszym zdiagnozowaniem jej stanu.Więc na razie tylko DOBRY
~Makowsky
Sedan 520 i 125KM 92kW
Niestety, największym wrogiem tego auta jest rdza. Kupując e28 w roku 2018 należy szczególnie na to zwrócić uwagę. Sprzęgło wymienisz, hamulce też. Nawet silnik! Budę musisz spawać. Brak fabrycznego ocynku dosłownie zabija to autko...
~Karas_e28
Sedan 525 i 150KM 110kW
Przy tych latach wypada całkiem nieźle. Nigdy mnie nie zawiódł. Wszystkie incydenty zpowodowane z mojej winy. Bo np. coś zapomniałem wymienić, albo przekładłem na później bo nie było kasy
~bachus@bmw-pomorze.com
Sedan 520 i 125KM 92kW
czasem moj egzemplaz nie zapala podczas deszczu - trzeba po prostu wymienic kable i siwece :) Auto jest jedak niezawodne jezeli wszystkiego dopilnowuje sie na czas i dba sie o swojego potworka
~Sebastian Deren
Sedan 528 i 184KM 135kW
Wymiana pompy wody z powodu glosnej pracy [lozyska] no i od czasu do czasu zarowke, jak sie ktoras spali ale i tak komputer pokladowy wczesniej o tym uprzedzi za nim zdazy policja zatrzymac.
~zealot
Sedan 520 i 125KM 92kW
Samochód ma juz swoje lata. Można trafić zajeżdzony i trzeba będzie szlifowac wał. W moim przypadku jedyna usterka był nie działajacy przepływomierz.
~plutto@go2.pl
Sedan 520 i 129KM 95kW
z poważnych usterek miałem jedna na samym począztku kiedy kupiłem auto od porzedniego właściciela, zrobiłem regeneracje wtrycku i 130 KM daje się odczuć :)
~akzerov
Sedan 520 i 129KM 95kW
Z powazniejszych: wymienialem chłodnice (oryginalna miała 27 lat jak padła) i sprzęgło.
~G-Rap
Sedan 524 td 115KM 85kW
No niestety M21 nie jest odporne na przegrzanie i trzeba uważac bo głowica lubi się sypnąć.
BMW Seria 5 E28 Sedan