Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 524 td 115KM 85kW 1988-1995 (20) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Drupi33@wp.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Bmw posiada bardzo dobre zawieszenie i jest znakomicie wyciszone do tego badrzo wygodne i przyjemnie sie jezdzi tylko duzu trzeba miec portfel zeby jezdzic tym autem.Jak narazie mam je prawie rok i juz bardzo duzo rzeczy musiałem zrobic, najgorzej jak sie popsuła skrzynia biegów kupiłem 2 tez była zepsuta kupiłem nastepna równiez była zepsuta i do tego typek z allegro mnie oszukał i naprawiłem swoja.teraz jest dobrze ale za naucze słono...
~Rav
Sedan 524 td 115KM 85kW
W sumie super autko jeżdżę nim od 2 lat i nigdy nie miałem poważnych kłopotów. Jęśli coś było to pierdoły: pękał mi napinacz od alternatora, pare razy go spawałem aż w końcu wymieniłem na nowy i do tego mieśią ca było wszystko bezawaryjne, aż zrobiłem kolejny serwis no i zmieniłem mechanika. Jestem zły jak pies bo nie mogę przeprogramować zapłonu bez komputera a przewód od 2 tyg. wiozą ze Szwajcarii i dowieżć nie mogą.
~Alek
Sedan 524 td 115KM 85kW
Kupiłem auto na chwilę, żeby pojezdzić BMW, okazało się że jest rewelacyjne. Mam je już 3 lata i zamierzam je serwisować aby nadal się nim jezdziło tak rewelacyjnie jak do tej pory. Auto ma 23 lata i ma swoje wady ale jak się je zaakceptuje i posortuje wg priorytetów do zrobienia to naprawde można się nim długo cieszyć i taki mam zamiar.
~sho@vp.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Dobra rada ; wszystko zależy od tego ilu lewych mechaników/kierowców praktykowało z naprawą . Podstawowa zasada im mniej właścicieli tym lepiej . Polecam dobrze utrzymane i eksploatowane auta z zagranicy. Pod względem ogólnie pojętego komfortu jazdy auto lepsze od W124 i audi 100 , gorsza blacha ,zużycie paliwa podobne + dla audi tdi .
~Tomislaw1986
Sedan 524 td 115KM 85kW
Nie jest to złe auto za te pieniądze nie kupisz nic konkretnego zwłaszcza że ja za swoje 524 dałem 2200zl i jedyne co robiłem to tylne łożyska przód powoli też do roboty ale jeszcze pojeździ polecam zwłaszcza z tym silnikiem przyzwoite osiągi i spalanie
~wicia1@onet.eu
Sedan 524 td 115KM 85kW
super autko wymagajace ciaglej opieki i dbania ale sie odwdzieczy bezawaryjnoscia tak jak moja pieszcze az do przesady i zawsze mnie dowiezie tam gdzie chce przeciez to bemka.
~Teqilla
Sedan 524 td 115KM 85kW
Przed zakupem miałem pewne obawy ale teraz nie żałuję, że mam takie autko. NIe jestem dresiarzem a takie stereotypy BMW/dresiarz to chyba tylko na zadupiu jeszcze się utrzymują.
~klain@interia.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Całokształt oceniam na doskonale biorąc pod uwagę iżj est to już starszy samochód, a praktycznie wymienia się olej i filtry i leje się paliwo - bez poważnych napraw.
~raper216@wp.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Auto niezawodne bardzo dobrze zachowuję się na drodze wyciszenie super przyspieszenie ok silnik ok.Jest to wygodny samochód i zarazem niezawodny........
~Kamil
Sedan 524 td 115KM 85kW
samochód duży, wygodny, ekonomiczny, czego chciec więcej?! Ponadczasowa sylwetka Bmw, myślę, że niczego więcej nie trzeba.
BMW Seria 5 E34 Sedan