Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 524 td 115KM 85kW 1988-1995 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Sedan 524 td 115KM 85kW
Tylko jedna ale kosztowna:glowica.Podobno czesto zdarza sie peknac aluminiowej glowicy gdy ma pod soba 6 cylindrow,mialem nieszczescie sie o tym przekonac.Regeneracja 700zl,do tego uszczelki,szpilki itp.koszt samych czesci i regen. to okolo1300-1400zl.WYCZULAM WSZYSTKICH!NIE DAWAC ROBIC DOMOROSLYM MECHANIKOM,ktorzy swa pewnoscia siebie powalaja a umiejetnosciami smiesza!To nie maluch,niestety( dla kieszeni) bmw wymaga fachowej opieki!
~ideap@poczta.onet.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
poważną usterkę miałem z głowicą, 2 dni po autostradach w Niemczech 230 km/h zmęczyło układ chłodzenie i przepaliłem głowicę (a właściwie spaliła ją żona, tak ją poniosła fantazja). Ale mając sprawne już wszystkie wskaźniki, nic w aucie negatywnego nie może się zdarzyć. Jeżdżę tym autem 2,5 roku i do zmiany zmusza mnie jedynie brak klimatyzacji, brak 4x4 i wysiedziane fotele. Ale może i na to znajdzie się sposób...
~Kamil
Sedan 524 td 115KM 85kW
Moją najpoważniejszą usterką było urwanie się półośki ( ukręciła się na frezach, naprawiam w warsztacie, który specjalizuje się w BMW, mechanik stwierdził, że jeszcze nigdy nie spotkał się z tym by w BMW padła półośka, ale cóż, auto ma swoje lata i należy mu wyabczyc pewne kaprysy. w zasadzie to była jedyna poważna awaria, która uniemożliwiła mi powrót do domu (całe szczęście ok 500m od domu;)
~sho@vp.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Modele wyeksploatowane uwaga na ukł. chłodzenia ; pompa , termostat , tragiczne skutki przegrzania silnika , pompy wtryskowe do max.400-500 tys. odradzam sam. napr. blacharsko (średnia jakość ocynku ) Jeżeli trafisz na auto ekspolatowane "rabunkowo" to tragedja dotyczy to wszystkich samochodów.
~Rav
Sedan 524 td 115KM 85kW
Jest dobrze dopóki się nie zacznie. Póżniej ten co coś schrzani mówi że to nie on i nie wie jak to zrobić. Popsuć to i ja sam potrafie i to za darmo, a tu jeszcze każą płacić...
~RMK
Sedan 524 td 115KM 85kW
Problemy z świecami żarowymi, pęknięta głowica (po 200tyś zawsze pękają), czujnik na wale.
~wicia1@onet.eu
Sedan 524 td 115KM 85kW
jak zawieszenie seryjne to trwale i jest git ale sportowe ooooooo nie nie na nasze drogi
~klain@interia.pl
Sedan 524 td 115KM 85kW
Wiek mojego samochodu to 11 lat i 170 tyś. km przebiegu - mróz -20st.C bez żadnego problemu.
~mariusz
Sedan 524 td 115KM 85kW
Oprocz zawieszenia ktore lubi sie szybko kaszanic to NIC powaznego.
~Rafal
Sedan 524 td 115KM 85kW
Pekla mi chlodnica i glosne stuki w tylnym zawieszniu na zakretach
BMW Seria 5 E34 Sedan