Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 525 tds 143KM 105kW 1991-1995 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldo1@box43.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Jak do tej pory jestem b. zadowolony z mojej letniej inwestycji!!! wczesniej mialem 524td e28 tez bylo spoko autko ale 525tds e34 jest o niebo lepsze!!! Cena co prawde tez, ale mysle ze warto! ABS,klimka, komputer, pelno fajnej elektryki, za 23,5tys. mam naprwde wypasiona wersje! I wreszcie nie mam najstarszego BMW w naszym klanie! Jedyne co, to mam najwolniejsze: moje jezdzi tylko 205 a pozostale wiecej!!!
~Wiarygodny.
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Jeździłem nim 4 lata,i byłem przekonany że to najlepsza bryka pod słóńcem, a teraz od pół roku mam A6 i wiecie co ,jak macie na nowy to kupcie BMW,ale używane to Audi trzyma się zdecydowanie lepiej.Wśrodku jest zdecydowanie lepiej wykonane,no i nierdzewiejące nadwozie, a także łatwość późniejszej odsprzedaży.I co najważniejsze 2,5TDI wAudi ma 180KM.i jest cichszy.
~lucasdj.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Samochód nigdy mnie nie zawiódł, ale trzeba pamiętać, że to autko (i to jeszcze z tym silnikiem) jest jak kobieta. Wymaga czasem czułości, miłości i trochę zainteresowania. Czasem trzeba kupić jej jakiś drobiazg - a w zamian za to potrafi się odwdzięczyć i dać naprawdę wiele radości i przyjemności.
~Piotrek
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Naprawde jestem zaskoczony mozliwosciami tego autka nie jest to samochod dla dusigroszow wymaga minimalnego wlkadu od kierowcy dbania o stan oleju oraz filtrow ale w zamian oddaje znacznie wiecej duze osiagi, komfort oraz usmiech i zainteresowanie innych kierowcow na autostradach calej Europy.
~darson@vp.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
samochód z tym silnikiem nie do wyścigów. Raczej jazda spacerowa po mieście, na trasie spoko, przyśpieszenia przy wyprzedzaniu OK a nawet lepsze. Mam wrażenie, że lepiej się zbiera przy 100 km/h niż z postoju. Jakość blach OK - żadnych śladów korozji, trwały wydech o fajnym dźwięku.
~kaczor donald
Sedan 525 tds 143KM 105kW
koniec kwietnia: lakier polerowany przez lakiernika, fura wyglada przepieknie. koniec kwietnia, nastepny poranek: te 17´ to były BBS RC302 x 8,5 ...ale ukradli z posesji : ((((( teraz sa 17´ x 8,5 bmw, wzor Artem. całkiem całkiem, ale te BBS´y......
~kostek
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód , oszczędny a zarazem bardzo dynamiczny , tylko trzeba trafić na zadbany model. przez 3 lata niemiałem żadnych awari oprucz wymiany amortyzatorów oraz sprężyn po sprowadzeniu auta z niemiec.
~Roughrider
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Bardzo fajne auto z dobrym silnikiem, zawieszeniem idealnym na nasze drogi i masą miejsca dla użytkownikó i wcale nie takie drogie w utrzymaniu. No i ten wygląd, który się nigdy nie zestarzeje jak dla mnie - po prostu piekny:)
~Kiedyś wierny, rozczarowany
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Samochód naprawdę dziwny, potrafi w sobie rozkochać nie jednego i nie jednego doprowadzi do bankructwa i choroby psychicznej. Jak dla mnie totalna klapa BMW, silnik TDS do niczego, nigdy wiecej TDS`a
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Sedan 525 tds 143KM 105kW
~adam
Sedan 525 tds 143KM 105kW
kupiłem przypadkowo, bo nie chciałem bmw, wydawało się mi że to auto dla łysola, ale polatałem troszke i stwierdzam że już nie chce nic innego tylko BMW... a miałem kilka niezłych aut...
BMW Seria 5 E34 Sedan