Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 525 tds 143KM 105kW 1991-1995 (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Powiem szczerze dalem tylko 4 dlatego ze posiadam nie dzielajaca klimatyzacje....pomimo prob jej ratowania nie moge zlokalizowac wycieku czynnika chlodzacego...ale nie jest to wielki problem bo"Tadek"posiada szyberdach i naprawde dobry nawiew...filtr przeciwpylkowy znajduje sie w miejscu prawie nie dostepnym wiec po 2-och wymianach po prostu go wywalilem...i jest git.Dosc dlugo sie nagrzewa w zimie ale za to dlugo trzyma temperature po...
~Roughrider
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Nie mam klimy ale w lecie jest nawet ok z otwartym dachem. W zime odparowanie szyb, to kwestia sekund. Po ustawieniu dmuchawy na max, czuję się jakbym miał wylot z turbiny skierowany do kabiny;p Naprawdę jest mocna. Przy rozgrzanym już silniku, ogrzanie kabiny do przyjemnej temperatury to moment. Nagrzewanie się silnika to już inna sprawa ale nie gorzej od innych aut (jeżdzę również doblo 1,4 i mondeo 1,6, oba w benzynie i nagrzewają się...
~hohowski@poczta.onet.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Układ wentylacji jest pokombinowany do granic i zupełnie nie spełnia założęń opisanych w instrukcji. Mimo że jest sprawny nie trzyma tak jak by chciało się stałej temperatury wewnątrz samochodu. To tylko teoria o utrzymywaniu nastawionych temperatur.
~Jychu
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Auto grzeje doskonale, klimatyzacja natomiast jest przeciętna, ma niekiedy problemy z ochłodzeniem wnętrza, trzeba ją podkręcać na wyższy bieg, ale w koncu jest to kawal bryki, wiec to schlodzic, no niestety trzeba chwile odczekac!!!
~Slepecci
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Silny cztero zakresowy nadmuch, duzo nawietrzników + dwustrefowa klima, także z tyłu, z nawiewem na nogi. Pogrzewane dwu zakresowo fotele, to jest super rzecz na zime. W słońcu strasznie sie nagrzewa, ale klima daje rade
~Kiedyś wierny, rozczarowany
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Dam 3 ponieważ klima ulega częstym awariom, jeśli się ją włączy strasznie buczy przy silniku coś i czuć jakieś opory, poprostu czuć że klima chodzi, że coś tam się kręci i wiruje!
~32 lata, lekarz, Kraków
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Zimą musiałem wyjąć filtr powietrz, żeby dmuchało ciepłem jak trzeba, latem przy skrajnych upałach przegrzewał się trochę silnik i klima słabła. Generalnie jednak OK
~waldo1@box43.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
lewo-prawo, gora-srodek-dol, tyl - to mi sie podoba, klimka tez spoko ale mogla by byc troszke wydajniejsza ... moze freoniku malo ... na wiosne napelnie to sie okaze
~billybad
Sedan 525 tds 143KM 105kW
przyzwoita- troche trzeba poczekac az nagrzeje sie srodekw zimie jest duzy!!!! Klima jak sprawna chlodzi bardzo dobrze

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~yarych@o2.pl
Sedan 525 tds 143KM 105kW
bez większych "ale", u mnie trochę niedogrzewa przy bardzo dużych mrozach poniżej -10.
BMW Seria 5 E34 Sedan