Lista ocen BMW Seria 5 E34 Touring (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Smoliński
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Dobrze opisane i logicznie rozmieszczone przyciski. Bardzo wygodne fotele i sterowanie radia w kierownicy. Jedynym zgrzytem jest manualne ustawianie fotela. Pochylanie oparcia jest rodem z Fiata 125p aż się łezka kręci w oku (nie wiadomo czy z nostalgii czy ze wściekłości) a mnogość ustawień (4 osie fotela + 2 osie kierownicy) powoduje na ironię minimum 15 minut zabawy przy ustawianiu pozycji za kierownicą.
~Swanty
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Wszystko tam, gdzie się tego spodziewam. Po prostu wyciągam rękę i jest. Świetna pozycja za kierownicą dzięki wszechstronnej regulacji (m.in. pochylenie siedziska fotela - rewelacja; kierownica tylko przód-tył). Powoduje to, że trzeba się trochę "wsunąć" pod kierownicę (dość dużą z resztą, ale nie wymienię, bo jest poducha), ale można się przyzwyczaić. Fantastycznie wręcz wygodny.
~Popiel
Touring 4.0 540i 286KM 210kW
Miejsca zdecydowanie mniej niż na przyklad w Mercedesie W124, szczególnie z tyłu. Do tego wysocy kierowcy bedą narzekąć na mało miejsca na nogi. Kierownica prawie ociera sie o uda. Do tego uchwyt od drzwi koliduje z lewa nogą. Fotele wygodne. Bardzo dobra regulacja w wielu płaszczyznach. Rozkład przyciskow praktyczny.
~wlochu01
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Bardzo dobrze. Wszystko pod ręką. El. szyby po środku obok dźwigni zmiany biegów nie w drzwiach, ale to akurat Mnie pasuje. Poza tym wszystko na swoim miejscu i bardzo dobrze dostępne. Fotele i kierownica w pełni regulowane więc każdy się dopasuje.
~boberko
Touring 2.5 525i 192KM 141kW
Jak pisałem na wstepie, czuje się jak by auto było szyte na miare pod moją osobe. Wszystko jest tam gdzie być powinno. Jedyną wadą jest brak oryginalnych uchwytów na kubki - trzeba improwizować.
~Hadesmat
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Ideał. Wszystko pod rączką. Radio można obsługiwać opierając rękę na drążku zmiany biegów. Niesamowicie praktyczne ustawienie przedniego fotela. No i oczywiście konsola skierowana w stronę kierowcy. :)
~Ready
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
wszystko tak jak ma być, nic mi nie przeszkadza. niczego nie szukam, nic mi nie skrzypi, nie trzeszczy pomimo wieku plastiki dobrze wykonane i spasowane.
~Igor
Touring 1.8 518i 115KM 85kW
Wsiadasz i jesteś u siebie, wszystko jest tam gdzie być powinno. Przełączniki na swoim miejscu, schowek taki ze 20 browarów wejdzie. Nic dodać, nic ująć
~ex fan bmw
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Wszystko pod ręką. Miałem wersję z navi, tv, telefonem i innymi gadżetami - udało mi się opanować wszystkie przyciski bez instrukcji. :-)

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr z W-wy biotit@wp.pl
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
skóra, regulowana i podgrzewana, do tego regulowane podłokietniki i zagłówki, tak że można w czasie jazdy oprzeć głowę, co w innych autach jest niemożliwe.
BMW Seria 5 E34 Touring