Lista ocen BMW Seria 5 E34 Touring (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Smoliński
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Wewnątrz jest ciasno.Dla mnie bomba. Wcześniej miałem Audi C4 i czułem się w nim jakiś taki mały, zagubiony. BMW jest skrojone na miarę, jak dobrze dopasowany garmitur. Jak mi przybędzie parę kilogramów, pewnie zmienię zdanię i będę oczekiwał wielkości wnętrza adekwatnego do wielkości auta ale jak na razie jest super. Tylna kanapa łatwo się składa a schowki boczne (w bagażniku) są na prawdę pojemne. Dobrym pomysłem jest możliwość otwierania...
~Adam
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Mam 196 cm wzrostu i jeźdżę na styk. Konkurencja (Audi, Mercedes) oferuje więcej miejsca za kierownicą. Nawet VW Passat B4 bije e34-kę na głowę. Brak porównania. Ostatnio jechałem jako pasażer w samochodzie... Fiat Punto II generacji, i miałem na głową około 3 -5 cm przestrzeni do sufitu. W BMW ciągle szoruję czerepem po podsufitce. Brat ma audi A8 i tam się mieszczę bez problemu. Wiekowy Peugeot 406 oferuje o wiele więcej miejsca, nie...
~Hadesmat
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Przestrzeń dla kierowcy badzo duża. Przy moich 173 cm wzrostu nie mam żadnych zastrzeżeń. z tyłu nie wiem, bo jeszcze nie siedziałem. No może poza tym, że sprząta się go za długo. ;) Miałem przyjemnośc jeżdżenia przez dłuższy czas roczną "trójką" 320i (e90 jeśli się nie mylę). Nawet nie ma, co porównywać. Czułem sie jak w jakimś miejskim samochodziku. Moja piątka prezentowała sie o niebo lepiej pod względem przestrzeni, mimo tego, że dzieli te...
~wlochu01
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Jestem normalnego wzrostu 180 cm dobrze zbudowany 100kg i z przodu miejsca jest dużo. Z tyłu trochę gorzej jak na tę klasę samochodu ale nam w zupełności wystarcza. Jest wygodnie, przestronnie, można wyciągnąc nogi a ręce oprzec na podłokietnkach. Sporo miejsca jest także w bagażniku, ale nie ukrywam że są większe w tej klasie.
~Popiel
Touring 4.0 540i 286KM 210kW
Miejsca zdecydowanie mniej niż na przyklad w Mercedesie W124, szczególnie z tyłu. Do tego wysocy kierowcy bedą narzekąć na mało miejsca na nogi. Kierownica prawie ociera sie o uda. Do tego uchwyt od drzwi kierowcy koliduje z lewa nogą.
~Igor
Touring 1.8 518i 115KM 85kW
I tu niestety pójdą słowa krytyki, kierowca oraz pasażer jest jak najbardziej ok, tak przy moim ustawieniu fotela, pasażerowie z tyłu mają miejsca na scisk. Ich kolana wbijają się w fotel co niestety do masażów nie należy
~rekin21
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Dobrze wyważona ergonomia można dosyć dobrze dobrać pozycję kierowcy szkoda tylko że położenie kierownicy regulowane tylko w jednym poziomie ale ok. Wysocy pasażerowie nie mają problemów w wersji turing w sedanie głowa ale ujdzie.
~boberko
Touring 2.5 525i 192KM 141kW
Miejsca jest w bród. Jako dwumetrowiec mogę przyznać, że E34 Touring pozytywnie przechodzi test dwumetrowca. Jazda w trasie w pełnym komplecie osób jest przyjemnością, a nie kiszeniem się jak w puszce.
~Swanty
Touring 2.0 520i 150KM 110kW
Wsiadając mam wrażenie, jakbym zakładał dobrze skrojony garnitur, nie ogranicza spobody ruchów, ale przylega tam, gdzie powinien. Z tyłu również komfortowo dla osób powyżej 180cm wzrostu.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Touring
8,6
12,6
~PiotrJakub
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Jak dla mnie jest super, ale kilka osób, które przewoziłem narzekało, że wąsko, ciasno, że jak na ten rozmiar zewnętrzny to wewnątrz jest mało miejsca. Bagażnik w kombi także także nie jest rekordzistą
BMW Seria 5 E34 Touring