Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E39 Sedan

xjf@poczta.onet.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 520d 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 5 E39 Sedan 2.0 520d 136KM 100kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
Auto wygląda bardzo Elegancko, koniec produkcji to 2003r. więc stylistyka jest dosyć świeża. Staranne wykonanie, nie wysoka cena małe spalanie średnia około 6,6l/100km, auto posiada dwa oddzielne zapisy spalania wiec np. jeden można sobie zostawić, żeby sprawdzić jakie jest spalanie auta od początku jego eksploatacji u mnie jest to 6,6l/100km. I jeśli się o autko dba to jest niezawodne
Najlepszy diesel o tak małej pojemności przy 4000obr./min 136KM oraz 280Nm przy 1750 obr./min bardzo cichy, prawdziwą moc ma już od około 1750 obr./min silnik kręci się do ponad 4500obr./min prędkoć maksymalna 210km/h
Bardzo dobra żadnych problemów wszystkie biegi idealnie wchodzą
Układ jezdny jest super samochód trzyma sie jak magnez
Bardzo dobra trzeba tylko początkowo wyczuć kiedy kończy się bagażnik przy cofaniu
Dla mni to najładnieszy samochód, ale w sumie to kwestia gustu
Moje auto ma dodatkowo wentylacje postojową za każdym razem sie załącza jak tylko otwieram auto, klimatyzacja dział super oraz ogrzewanie
Mogło by być więcej miejsca, ale auto na miano limuzyny zasługuje z pewnością
Bardzo ciche auto jak na diesela
Miasto od 7,5l do 9,5l /Trasa od 5,2l do 6,3l w zależności od tego jak ciężką mamy nogę, ceny przeglądów konkurencyjne/ naprawy też zależy czego.
Super auto za swoją cene. Jest teraz warte około 37 tys i jak za tą cenę jest bardzo niezawodne luksusowe i ekonomiczne.
Czujniki ABS padają, Opornik od nawiewu, przetwornice od xenonów
Jeżli będzie się wymieniało na czas olej i wszystkie filtry (powietrza, oleju, paliwa) co 15-18tys. kilometrów to nie mam mowy o usterkach, niestety zawieszenie jest bardzo delikatne nie na nasze drogi
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
6,7