Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (86) - Ergonomia

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roger4
Touring 520 i 150KM 110kW
BMW Seria 5 E39
prawie że idealnie, brakuje przycisku na kierownicy do włączania klimy i to mnie drażni. Ja niestety nie mam uchwytów na kubek i już kilka razy wylałem kole na tunel środkowy i fotel. Komputer pokazujący która żarówka jest spalona i że mało płynu w spryskiwaczach to przydatna rzecz. Czujnik niskiego stanu oleju tez dobre rozwiązanie. Możliwość zaprogramowania aby światła długie robiły jako dzienne, jak również po zamknięciu samochodu aby się...
~MARCIN GDAŃSK 2007
Touring 528 i 193KM 142kW
BMW Seria 5 E39
Już od dawna wiedziałem,że BMW w sprawie ergonomii to prawdziwi mistrzowie. Pozycja za kierownicą, sportowe siedzenia, mistrzowskie wielkie guziki- na miejscu i tam gdzie ich się spodziewałem. obsługa wszystkich funkcji- intuicyjna. Ostatnio miałem okazję skonfrontować to z mercem E-klasą- nie mówiąc o stylistyce- to panom z Merca chyba ktoś nadepnął na głowe- wszystkie funkcje skupione w jednej gałce od kierunkowskazu!!! na dodatek...
~Bruno ; [email protected]
BMW Seria 5 E39
Mam chyba najbogatsze z możliwych wyposażenie: sterowanie w kierownicy, podgrzewane elektrycznie sterowane fotele z pamięcią, masaż w fotelach, kamera cofania, 5 szt. 9" monitorów TV,DVD, navigacja,skóry, ABS,ESC itd., fotochromatyczne wszystkie lusterka,czujniki deszczu, uchwyty na napoje, dwustrefowa elektroniczna klima,super wentylacja czasowa, vebasto,tempomat,xenony, spryskiwacze reflektorów, funkcję "przed domem", automatyczne...
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Touring
8,8
13,3
14,4
~prw
Touring 523 i 170KM 125kW
BMW Seria 5 E39
wszystko jest pod ręką, obsługa intuicyjna, niestety o punkt mniej ze względu na brak podręcznych schowków, jakaś malutka roletka przed podłokietnikiem w którą za wyjątkiem kilku bezpieczników i żaróweczek nic nie wejdzie, półka pod kierownicą można tam położyć okulary i tyle, na szczęście w boczkach drzwi jest troszkę więcej miejsca, schowek przed pasażerem też nie jest za wielki teczkę z dokumentami ciężko tam włożyć.
~sajmon
Touring 525 d 163KM 120kW
BMW Seria 5 E39
wszystko pod ręką, przycisków w sam raz. Konsola zwrócona do kierowcy- to już klasyka. Fotele sportowe trzymają bardzo dobrze i są wygodne w długich trasach. Brakuje mi tylko elektryki i pamięci foteli. Otwierana oddzielnie szyba tylnej klapy to super sprawa. Belka z siatką i osłoną bagażnika to majstersztyk-można ją zamontować zaraz za przednimi fotelami. Trochę mały jednak bagażnik, brakuje czasem pare litrów.
~jakub0301
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
BMW Seria 5 E39
Ma pare elementów ktore nie pasują mi np. Sterowanie temperaturą guziczkami trochę irytujące ale wszędzie prawie tak było w autach tamtych lat. Miało byc pare ale do głowy tylko to mi wpadło negatywnego. Fotele można poodpasowac pod gust najbardziej wymagających, podgrzewanie razem z zagłówkiem to super sprawa, bardzo szybko sie nagrzewa, masaże na długie dystanse to super sprawa.
~bartles
BMW Seria 5 E39
brakuje schowka na CD w podłokietniku za to świetne oświetlenie wnętrza. Brak uchwytów na napoje (puszki) - tutaj trochę trąci myszką... za to wygodna pozycja za kierownica, regulacja foteli przednich - duża przyjemność, no i nagłośnienie! ja mam 10 głośników i czuję się jak na koncercie, spektaklu, w klubie - nie słuchając wcale głośno - lecz z klasą
Touring 520 d 136KM 100kW
BMW Seria 5 E39
sporo schowków w kabinie i bagażniku sam bagażnik raczej nie za duży jak na kombi, podłoga jest wysoko - pewnie przez tylny most siedzenia można ustawiać w kilku płaszczyznach - mają pamięć ustawienia, można programować dla każdego kluczyka inne ustawienie minusem jest brak automatycznego dociągania drzwi (są ciężkie)
~RJP
Touring 520 d 136KM 100kW
BMW Seria 5 E39
hmmm... jakoś tak trudno się do niego wsiada a jeszcze trudniej wysiada... czasami odnoszę wrażenie że fotel jest żle usytuowany względem drzwi.... system ustawień fotela i kierownicy pozwala na bardzo dobre dopasowanie calosci do kierowcy (albo odwrotnie) :-)
~Piotrek :)
BMW Seria 5 E39
Fotele bardzo wygodne. Czasem miałem trasy ponad 500 km i nie byłem w ogóle zmęczony. Dzięki funkcji tempomatu, nogi mi się nie męczyły. Pasażerowie z tylu także nie narzekali, wręcz się dziwili, ze tak wygodnie się siedzi w 3 osoby z tylu.
BMW Seria 5 E39 Touring