Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roger4
BMW Seria 5 E39
Przód bardzo dobrze wygodnie dużo miejsca tył ujdzie, przy tych gabarytach auta mogło by być z tylu więcej miejsca na wysokości kolan. Po założeniu fotelika mały szoruje butami po oparciu. Z tylu 2 osoby podróżują bardzo komfortowo. Bagażnik nie jest jakiś super przepastny, ale koło zapasowe troche miejsca zajmuje więc pewnie dlatego jest taki płytki. Fajne schowki nad kołem zapasowym na pierdoły i w boczkach w bagażniku nad akumulatorem i...
~robert 83
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
BMW Seria 5 E39
z tyłu jest lipa ale w bmw zawsze tak było to jest auto dla kierowcy i pasażera a z tyłu to może dziecko w foteliku ale ogólnie mało miejsca i niewygodnie ale z przodu rewelacja ja zawsze kieruję więc reszta mnie nie dotyczy ale wiem że z tyłu nie ma rewelacji raz tak jechałem z kolegą jako pasażer takim autem dystans około 1200 lm z tyłu lipa albo ja wymyślam każdy niech sam ocenia.
~Hubert
Touring 520 i 24V 170KM 125kW
BMW Seria 5 E39
Ja jestem niski więc autko dla mnie jest duże. W BMW ogolnie najważniejszy zawsze był kierowca, a reszta ma siedzieć i nie marudzić :-) W tym modelu nie jest inaczej - człowiek na lewym przednim fotelu czuje się \"obudowany\" przez konsolę i wysoki tunel, tak jakby autko było skrojone na jego miarę, dla mnie to odczucie w połączeniu z wygodnymi sportowymi fotelami jest rewelacyjne!
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Touring
8,8
13,3
14,4
~lpkozak
Touring 525 d 163KM 120kW
BMW Seria 5 E39
Skórzana tapicerka pełen komfort. Siedzenia wygodne dosyc twarde ale nie męczą na długiej trasie z przody wzorowo. Jeśli chodzi o tylne siedzenia to 2 osoby siedzą bardzo wygodnie niamal jak w limuzynie natomiat 3 osoby? napewno nie na podróżpo europie:)miejsca na nogi jest dużo ja mam 180 wzrostu no i zostaje ok 20cm przestrzeni miedzy kolanami a siedzeniem
~AdiDag
BMW Seria 5 E39
Porównując auto do dzisiejszych pojazdów tej samej klasy to e39 wypada zaledwie przeciętnie. Oczekiwałbym od auta tych rozmiarów więcej miejsca dla kierowcy z przodu jak również z tyłu. Pomimo skromnego wzrostu 186cm fotel kierowcy mam odsunięty do samego końca. Co by miał powiedzieć ktoś wyższy? Chyba musiałby mieć mocno ugięte nogi w kolanach...
~prw
Touring 523 i 170KM 125kW
BMW Seria 5 E39
miejsca jest naprawdę dużo i wysokie osoby spokojnie się mieszczą, przednie fotele mają szeroki zakres regulacji, na minus jest środkowe miejsce z tyłu - wysoki tunel środkowy, ale w końcu gdzieś ten wał musi przebiegać :), na szczęście bardzo sporadycznie jest u mnie wykorzystywane to miejsce.
~codename47
Touring 525 tds 143KM 105kW
BMW Seria 5 E39
Tutaj tylko 4, z tego względu, że przepych w BMW (grube drzwi, gruby tunel) zabiera trochę przestrzeni. Jak na taką dużą furę mogłoby być trochę lepiej, co nie zmienia faktu że i tak już jest całkiem nieźle - 4 osoby jadą bardzo wygodnie, 5 się męczy (co już chyba występuje w większości nowych aut).
~e39 520d
Touring 520 d 136KM 100kW
BMW Seria 5 E39
kierowca i pasażer usiada bardzo wygodnie kazdy znajdzie odpowiednia pozycje za to z tyłu troche mało miejsca na nogi ale za to kanapa bardzo wygodna no i bagaznik spory ale opadajaca szyba troche go ogranicza ale da sie ja otwozyc bez otwirania klapy bardzo przydatna sprawa
~Marcin
BMW Seria 5 E39
Nie jechałem jeszcze z tyłu w tym aucie, więc się nie wypowiem o tylnej kanapie. Pasażerowie, których wiozłem bardzo chwalili wygodę tylnej kanapy i nie narzekali na ilość miejsca na nogi. A jeśli chodzi o przód - rewelacja.
~mario
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
BMW Seria 5 E39
Mniej miejsca w porównaniu do A6 szczególnie na tylnej kanapie. 6 cylindrów w rzędzie zabiera troche miejsca. Fotele niesamowicie wygodne i z dobrym trzymaniem, mimo, że nie sportowe. Brakuje trochę pamięci i elektrycznej regulacji.
BMW Seria 5 E39 Touring