Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (98) - Widoczność

Na liście zabraknie 103 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregor
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Ja oceniam bardzo wysoko. Mam standardowe fotele ( w poprzedniej miałem komforty ) i są w porządku. Posiadają pełną regulację elektryczną i po wyregulowaniu pod siebie nie wysiadam zmęczony po długiej trasie. Całe wyposażenie z zakresu komfortu u mnie działa, więc elektryka szyb i lusterek, pamięć foteli i kierownicy, rolety w tylnych drzwiach...Wszystko pozwala czuć się komfortowo. O zawieszeniu pisałem wyżej. O wyciszeniu napiszę w...
~Pepe
Touring 528 i 193KM 142kW
Komfort u mnie jest...jest sztywno ;) seryjne zawieszenie m technik usztywnilo auto na tyle ze na nierownosciach szybko sobie o tym przypomnimy. Nie jest to duzy minus ale jednak czasami az mnie boli ze musze jechac po takich ulicach. Plus za to ogromny do jazdy w zakrętach wszelakich :) az sie chce jezdzic kretymi drogami :) Auto jest na 17" felgach i uważam to za złoty srodek miedzy wygladem a komfortem.
~gregbun
Touring 530 d 184KM 135kW
oceny max dac nie moge bo z tyłu w touringu nie jest najlepiej-bez parktronika jest trudno manewrowac..no ale to usportowione combi-żeby miec wieksza widocznosc musiałoby miec spokojniejsze i bardziej kanciaste kształty w stylu starych combi volvo lub combi mesia okulara no ale to auta dla emeryt-class-zupełnie inny styl niz w bmw...i całe szczescie
~BMW only
Touring 520 i 150KM 110kW
Doskonała dzięki dobremu przeszkleniu kabiny. Mam minimalne zastrzeżenie do lusterek bocznych. Powinny być głębiej osadzone w obudowie. Przez to podczas deszczu potrafi je zalewać zbyd dużą ilością wody co pogarsza widoczność na boki. E36 nie miał tego problemu.
~roger4
Touring 520 i 150KM 110kW
bardzo dobra, denerwuje trochę ze przy większych prędkościach jak chodzą wycieraczki to tworzą sie zacieki na bocznej szybie. Brakuje rynienki wokół przedniej szyby aby kierowała wodę na dach. No ale cóż to auto było projektowane w połowie lat 90-tych i ma już 14 lat.
~Piotrek :)
Touring 530 d 184KM 135kW
Widoczność bardzo dobra, chociaż trafiłem na model bez czujników. Trochę czasu mi zajęło, aby się nauczyć. Nawet dokupiłem sobie czujniki parkowania na tył, bo z parkowaniem tyłem był zawsze problem. Z przodu było ok
~pawłomir
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
widoczność dobra, choć jest martwy punkt w prawym lusterku , kilka razy się przekonałem. lubię miec odchylony fotel do tyłu i prawy słupek czasem zasłąnia światła. ogólnie widoczność poprawna , lusterka duże duże i skuteczne.
~Reg
Touring 520 i 150KM 110kW
Widoczność jak na tak duże auto jest wręcz wzorowa. Trochę przeszkadza długi tył, prawie zmiotłem Golfa na parkingu, zaspy nie udało się ominąć ;) Ale w porównaniu do Saaba jest dobrze, w tamtym zupełnie nie czułem wymiarów
~lpkozak
Touring 525 d 163KM 120kW
Widocznosc doskonała. Jesli chodzi o zime swietna wentylacja a takze możliwość właczania webasto przed rozruchem silnika pozwala cieszyc sie doskonałą widocznoscia. Lusterka samosciemniajace sie i podgrzewane 100% satysfakcji.

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Touring 520 d 136KM 100kW
widoczność we wszystkie strony jest bardzo dobra prosty i skuteczny system PDC pomaga w parkowaniu w mokre dni pomaga czujnik deszczu bez którego nie wyobrażam sobie teraz auta - włączasz i zapominasz o wycieraczkach
BMW Seria 5 E39 Touring