Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (95) - Ergonomia

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek :)
Touring 530 d 184KM 135kW
Fotele bardzo wygodne. Czasem miałem trasy ponad 500 km i nie byłem w ogóle zmęczony. Dzięki funkcji tempomatu, nogi mi się nie męczyły. Pasażerowie z tylu także nie narzekali, wręcz się dziwili, ze tak wygodnie się siedzi w 3 osoby z tylu.
~Pjoter
Touring 530 i 24V 231KM 170kW
Jak to w BMW, wszystko ustawione pod kierowce. Klasyczny układ, wiadomo gdzie co jest. Genialną sprawą jest tempomat na kierownicy, a nie w dźwigni jak w wielu autach. Generalnie wszystko jest dokładnie tam gdzie się spodziewasz.
~makithefirst
Touring 520 i 24V 170KM 125kW
Wszystko na swoim miejscu. Np. tempomat dużo lepiej przemyślany, niż np. w mercedesie. Obsługa radia czy komputera pokładowego z kierownicy bezproblemowa. Dodatkowo duży plus za przycisk zamkniętego obiegu powietrza w kierownicy.
~PaDRE
Touring 525 d 163KM 120kW
Jak to BMW, wszystko na swoim miejscu, w stronę kierowcy - żadnych zastrzeżeń. Jedyny mankament to dodatkowo dokupione uchwyty na kubki w których umieszczona kawa zasłania wyświetlacz klimatyzacji, ale to pierdoła.
~pawel_tzk
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Są opinie, że wnętrze tego auta jest przestarzałe, szczerze przyznam, że mnie na początku również to trochę odstraszało, dopóki nie zacząłem użytkować tego auta. Wszystko jest po ręką tak jak być powinno, materiały z wyższej półki.
~czarna
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
W fotelach typu komfort siedzi się luksusowo - i dla kręgosłupa i dla kości ogonowej, większość potrzebnych rzeczy pod ręką (kierownica MFL). pamięć ustawień fotela i kierownicy - niby banał, a jednak wygoda. dużo by mówić.
~lpkozak
Touring 525 d 163KM 120kW
jak to w niemieckim samochodzie wszystko pod reką funkcyjna kierownica jeszcze ułatwia sprawe, można z niej sterowac tempomatem telefonem oraz radiem i CD. wszystkie wskazniki na swoim mejscu widoczne i zawsze pod reką
~muran
Touring 528 i 193KM 142kW
Rewlacja, wszystko pod reka, wnetrze jakby skrojone na miare;) od razu wszystko umialem obslugiwac a mam dosc bogata wersje (navi, TV, tempomat, kierownica wielofunkcyjna itp) po prosty jakbym tym autem jezdzil od zawsze...
~Jacek
Touring 525 tds 143KM 105kW
bardzo brakuje schowków - wszystko trzymam w jedynym po stronie pasażera - znajdź tam płytę CD w czasie jazdy.......schowek w podłokietniku tylko na chustkę do nosa...wysunięty podłokietnik utrudnia użycie ręcznego hamulca

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Touring 523 i 170KM 125kW
Wnętrze mogło by być deko inaczej zaprojektowane ale nie jest źle. Bagażnik pomimo mniejszej pojemności niż w sedanie jest nadal pojemny i praktyczny. wanna 170cm i parę bzdetów wchodzi bez problemu ;)
BMW Seria 5 E39 Touring