Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring (119) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemko
Touring 525 tds 143KM 105kW
Szkoda, ze bez napędu na cztery, ale na dwa ma swój urok, choć czasem miesza kołami to właśnie w tym jest jego uroda. Ogólnie na zakrętach trzyma się lepiej od Audi A4, które miałem poprzednio, a nawet lepiej od Frontiery.
~Owsikrzys
Touring 525 d 163KM 120kW
Tu kosmos. Mega świetne prowadzenie. To co chcesz zrobić to robi. Pełna responsywnosc. Auto ma prawie 5m a jest przyklejone do drogi.Mam nowego golfa służbowego i tak dobrze nie jeździ.
~dominik_kiewel
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Świetnie trzyma w zakrętach. Choć zimą płóży przodem. A przy wyłączonej trakcji zarzuca dupą. Zawieszenie sportowe seryjne bez modów. Oraz Nivo które nie lubi zimy i lubi wyskoczyć komunikat Nivo nieaktywne.
~Pepe
Touring 528 i 193KM 142kW
Precyzyjny jak na BMW przystało, pewne prowadzenie pojazdu przy każdej prędkości. Ogólnoe w zawieszeniu nie ma miesjca na tanioche, tylko dobre zamienniki albo oryginalne czesci a auto sie nam odwdzięczy!
Touring 525 d 163KM 120kW
Perfekcyjny uklad kierowniczy, rewelacyjna precyzja. Wielowahaczowe zawieszenie jednak nie jest wzorem trwalosci. Tuleje i sworznie wahaczy nie do konca potrafia sie oprzec naszym dziurom.
~ANKR65
Touring 530 d 184KM 135kW
Ludziom którzy lubią skrajny komfort w stylu mercedesa - odradzam. Dla mnie układ jezdny bmw to rewelacja! Padają tuleje metalowo-gumowe w przednim zawieszeniu, ale na polskich drogach to normalka.
~Dominik
Touring 528 i 193KM 142kW
Zawiszenie drogie jeśli jest w idealnym stanie, maglownica to jakieś nieporozumienie, zawiszenie w idealnej koncycjii może zaskoczyć po tylu latach w prowadzeniu !
~makithefirst
Touring 520 i 24V 170KM 125kW
Czujesz, że auto ma tył napęd, ale nie straszy przy każdym zakręcie. Jak jedziesz z głową to masz większą kontrole niż w autach przednionapędowych. Bardzo dobrze wyważony.
~ralf
Touring 530 d 184KM 135kW
auto prowadzi sie znakomicie, jezdzilem wieloma samochodamie ale ten trzyma sie drogi jak przyklejony a jazda powyzej 140 to czysta przyjemnosc a nie strach jak w niektorych autach

Usterki BMW Seria 5 E39

BMW Seria 5 E39 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~driver1233
Touring 530 d 184KM 135kW
Zawieszenie zestrojone dość miękko, dzięki czemu doskonale \"wybiera\" nierówności na jezdni. Jednak, co charakterystyczne dla BMW w zakrętach trzyma się doskonale.
BMW Seria 5 E39 Touring