Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring 525 d 163KM 120kW 2000-2004 (16)

~PaDRE
Touring 525 d 163KM 120kW
Do BMW przesiadłem się ze starego Passata więc wrażenia były tylko i wyłącznie pozytywne:) Szukałem jak każdy silnika 3.0d, jednak samochody jakie oglądałem były tak poniszczone że po pół roku postanowiłem znaleźć wersję 2.5d która jest niewiele słabsza ale można trafić na dużo lepsze egzemplarze, nie żałuję decyzji! Przez cały okres użytkowania BMW mam o nim dobre opinie, przede wszystkim jest to samochód wygodny, bardzo zrywny, świetnie...
~lpkozak
Touring 525 d 163KM 120kW
30 tys. pełen komfort bezpieczeństwo dla mnie i dla moich dzieci 8 poduszek powietrznych kontrola trakcji, podgrzewane fotele, lusterka fotohromowe, lusterka podgrzewane, webasto,komfort podróży,przyjemnośc z jady, radio buisness ze zmieniarką,może nie powala ale nie meczy ucha- za to sie tu płaci mała awaryjność poważnych usterek. Wsiadasz jedziesz najwyżej wahacze stukają i na nerwach ci grają. No ale może i taki urok tego auta
~Mecenass
Touring 525 d 163KM 120kW
W ciągu 2 lat zrobiłem tym autem prawie 130k km. 90% trasy to niemieckie i holenderskie autostrady. Pomimo braku dziur i innych niespodzianek jakie można spotkać na polskich drogach, notorycznie męczą problemy z przednim zawieszeniem. Tu chyba jedynym lekarstwem jest wymiana wszystkiego na raz. O tym, że jedynie na podzespoły oryginalne wspominać chyba nie muszę. Żadnych zamienników nie polecam bo jeśli spełniają swoje zadanie to jedynie przez...
~sajmon
Touring 525 d 163KM 120kW
Silnik bardzo dobry, brakuje przy tej pojemności 20 koni, ale i tak jest pełen komfort wyprzedzania i przyspieszania. Kultura pracy na wysokim poziomie jak to w sześciu cylindrach. Cicho i bez klekotu typowego dla czwórek. (Silnik)
~Owsikrzys
Touring 525 d 163KM 120kW
Świetne auto rodzinne.Komfort niesamowity a to już 20 lat.prowadzenie fantastyczne. Jazda na zakrętach z uśmiechem na twarzy i niedowierzaniem jak tak stary samochód robi zakręty 20-30km/h szybciej niż nowe superby. Auto używam jako wycieczkowca .
Touring 525 d 163KM 120kW
Piatka z małym minusem. Kultura pracy wzorow, prozno szukac podobnej w silnikach diesla konkurentow. Silnik dobrze sobie radzi ze spora masa auta, ale zawsze mogloby byc lepiej, dlatego ten maly minus. (Silnik)
~cichyraf
Touring 525 d 163KM 120kW
Tak jak wiekszosc chcialem kupic 3.0 d ale po rozmowach ze znajomymi mechanikami przekonali mnie ze nie ma wielkiej roznicy. Te 30 kM mniej nie jest az tak bardzo odczuwalne. Silnik chodzi pieknie,rowno jak przystalo na najlepszy ze stajni BMW common rail. (Silnik)
~Adam - Łosice
Touring 525 d 163KM 120kW
Samochód dla fanów marki. Nie do codziennego użytku.
~wojtek.zderek@gmail.com
Touring 525 d 163KM 120kW
nie żałuję zakupu, auto świetne na trasy jak i do jazdy w mieście.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Touring 525 d 163KM 120kW
7,9
3,7
~astachu88
Touring 525 d 163KM 120kW
Dobre auto, solidna niemiecka motoryzacja. Piekny srodek i komfort podrozowania. Mozna sie zachwycic nawet dzisiaj. ale drogi w utrzymaniu
BMW Seria 5 E39 Touring