Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 184KM 135kW 1998-2004 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ralf
Touring 530 d 184KM 135kW
mialem przed bmka w124 w sumie wiecej pierdol w nim sie psulo niz w bawarce np. laczniki stabilizatorow padaly jak muchy czy to problemy z elektryka (dach, wycieraczki, szyby)... tak samo w audi co chwile jakeis problemy z immo czy to przepalajace sie co chwila zarowki. tutaj odpukac poki co jedynie zasniedziale wtyczki od lusterek i przetarty kabelek w tylenj klapie co do zawieszenie wymienilem 2 wahacze... duze jezdze po naszych pieknych...
~bartles
Touring 530 d 184KM 135kW
kupiłem używany - więc zawsze jakies drobiazgi przy 10 latku sie znajdą - nie narzekam, tyle ze ceny oryginalnych części są wysokie a zamienników niewiele występuje. Ostatnio wymieniłem olej, filtry, silniczek spryskiwaczy przedniej szyby, kruciec przy wlocie paliwa (był wyciek) i ... skasowano mnie na 740zł - AUTOSHOP J.Beben we Wrocławiu - podobno najtańszy z solidnych...
~oreslyfox
Touring 530 d 184KM 135kW
Nie mogę sie obiektywnie wypowiedzieć, bo stale szukam ich na siłę i stale je znajduję. Uwielbiam siedzieć w garażu i np. czyścić kolektor dolotowy, wtryski, elektrozawory- sama radość, a rodzice myślą, że ten samochód to grat, bo ciągle przy nim grzebię :) Siląc się na obiektywizm- jest jak w każdym dobrym samochodzie.
~gregbun
Touring 530 d 184KM 135kW
przez niecały rok użytkowania popsuła sie elektryka lewego lusterka,przepalił sie oring postojowego światła i zacięła mi sie zmieniarka cd....ogólnie pierdołki-wiec nie moge sie czepiac -to auto ma 11 lat i robi naprawde dobrą robote!
~karol@micromedia.com.pl
Touring 530 d 184KM 135kW
Na pączątku poszły dwie poduszki pod silnikiem. Drobiazg...niby. Koszt 350,00/szt. Czasem migało podświetlenie radia (nie wiem czemu). Nieraz problem z załączeniem/rozłączeniem alarmu/centralnego zamka. Jakby zasięgu nie było.
~lollek
Touring 530 d 184KM 135kW
Jak kupiłem, całkiem połamane były przyciski w radiu. Po kupnie zablokowała mi się szyba w drzwiach pasażera i regulacja fotela. Wszystko niby drobiazgi, ale uciążliwe.
~Piotrek :)
Touring 530 d 184KM 135kW
Dosyć często przepalały mi się żarówki z tyłu. Drugą wadą to psujące się mechanizmy do tylnych szyb. Od razu zmieniajcie na poliftowe.
~ANKR65
Touring 530 d 184KM 135kW
niestety, zdarzają się usterki: zepsuty zamek bagażnika, wymienione 3 czujniki abs, cieknący przewód paliwa przy pompie,
~gregbun
Touring 530 d 184KM 135kW
na razie zero problemów ale auto mam dopiero miesiac wiec nie bede tu zachwalał dnia przed zachodem słońca
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 184KM 135kW
9,8
~Grzesiek
Touring 530 d 184KM 135kW
Nic poważnego się nie dzieje. Normalne rzeczy jak na takie stare auto
BMW Seria 5 E39 Touring