Lista ocen BMW Seria 5 E60 (178) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 232 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Touring 530 d 231KM 170kW
Mam 190cm. Siadam sam za sobą dosyć swobodnie. Ale nie to jest moim zdaniem najważniejsze. Mając swój wzrost i wagę około 125kg - nie dotykam kolanem do tunelu środkowego. Coś co mnie irytuje w dziesiątkach innych aut, tutaj nie występuje. Nie zrobiłem jeszcze tym autem trasy ponad 300km, ale śmiem twierdzić, że wysiądę z auta w dużo lepszej kondycji niż z dotychczasowych aut (segmentu C i D). Z tyłu siedziałem zaledwie kilka razy, w tym...
~MiSZ
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Z przodu wszystko jest tak jak szyte na mirę, lusterka, kierownica i fotele są ustawiane elektrycznie z pamięcią. Gdy wszystko się pod siebie dopasuje, możemy się oprzeć z obu stron o podłokietnik. W czasie wysiadania podnosi się kierownica. Co do przestrzeni z tyłu to maksymalnie jeździłem w 4 osoby 2/2 to pasażerowie z tyłu mają dosyć miejsca na nogi nawet za kierowcą 188cm, do dyspozycji mają podłokietnik z uchwytem na 2 napoje, półeczkę,...
~marv
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Miejsca wystarcza spokojnie dla 4 osobowej rodziny. Przy 5 osobach może być już nieco ciasno. I raczej nie preferuję zabierania 5 osób. Chociażby ze względu na przegrodę na nogi, która jest taka sama jak we wszystkich pojazdach 5 osobowych. Czyli jedną nogą u lewego pasażera a drugą nogą u prawego. Dlatego podoba mi się polityka BMW w modelu x6 gdzie rejestruje się go na 4 osoby. Natomiast przy podróży 4 dorosłych i wysokich osób nie ma...
~Dawid
Sedan 2.5 525d 177KM 130kW
Tutaj nie widzę żadnych wad oprócz mocowania zagłówka którego nie do ustawić się tak abym wygodnie oparł na nim głowę, albo niewygodnie w plecy, lecz zagłówek działa, albo to drugie rozwiązanie, pozycja wygodna lecz głowa oderwana od zagłówka. Jesli chodzi o sama ilość miejsca jestem bardzo zadowolony, siedzi się pewnie i wygodnie przy wzroście 180cm. Pasażerowie maja do użytku duża ilość miejsca, która zapewnia odpowiedni komfort.
~Dawid
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Mam 181 cm wzrostu i mi przestrzeni nie brakuje ani z przodu ani z tyłu. Bagażnik jest pojemny i ustawny. Przednie fotele w podstawowej wersji są naprawdę wygodne i nieźle trzymają w zakrętach. Jest to jedno z niewielu aut, w których podczas dłuższej trasy nie bolą mnie plecy. Kanapa tylna również jest wygodna, jesteśmy na niej dobrze osadzeni, ale moim zdaniem oparcie jest zbyt pionowo ustawione.
~Bs
Sedan 525 d 197KM 145kW
Co tu pisać, 4 dorosłe osoby mają wystarczająco dużo przestrzeni na daleką podróż, fotele są na tyle wygodne, że po 3 godzinach przerwa w jeździe wynika raczej z potrzeb fizjologicznych niż zmęczenia. Z reguły na wakacje jeździmy w 5 osób i dajemy radę. Kiedyś dostałem jako auto zastępcze Forda Mondeo, po 200 km wolałem dalej jechać pociągiem niż dalej męczyć się na przednim siedzeniu, nigdy więcej.
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
Standardowe fotele to mozna wystawic od razu przy smietniku nic nie oferuja . Comfort bardzo wygodne ale za 9k wiecej ni ale jak ma sie BMW to mozna i fotele posiadac Co do tylu samochodu to Tylkoe siedzenie to kompletna klapa takiej tandety utkana i obita skura w innych autach nie widzialem . Wygladaja tak jak by lawke z parku obic gapka i skura nic nie oferuja a na 100 % wygody .
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Za siedzeniem kierowcy (ja mam 188 cm wzrostu) bardzo mało miejsca jeśli ktoś chce wstawić dziecku fotelik to dziecko kolanami bedzie dotykalo siedzenia kierowcy lub kopalo w siedzenie co bardzo rozprasza . Standardowe fotele to poraszka wymienialem na comfortowe za masakralna doplatą należą się im bardzo duże baty za to że na standardowych komfort jest gorszy niż w marce Fiat
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Dużo miejsca dla czworo (środkowe miejsce na tylnej kanapie można wykorzystać tylko awaryjnie-wysoki tunel). Myślę, że czterech koszykarzy wraz z bagażami może podróżować w komfortowych warunkach. Dla pasażerów kanapy są miejsca na drobiazgi w oparciach przednich foteli, w drzwiach i podłokietniku, w którym można wygodnie przewozić także napoje
~Szadi77
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Z przodu idealnie, z tyłu przy opuszczonych na maxa fotelach nie ma miejsca na stopy. Ale każdy kto wsiada pierwszy raz do tego auta rozgląda się jak w kościele. Można jechać w kapeluszu. Duże auto. Szkoda że składana tylna kanapa to opcja której nie mam w swoim samochodzie. Czasami by się przydało móc przewieźć coś dłuższego np . narty.