Lista ocen BMW Seria 5 E60 (171) - Widoczność

Na liście zabraknie 239 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Touring 525 d 177KM 130kW
Mega duże auto ...wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu ...mam ponad 190 cm wzrostu i zdarzyło mi się jeździć nawet na tylnym fotelu gdzie jest naprawdę dużo miejsca. Silnik disla 6 cylindrów to piękny dźwięk i fajny mruk przy przyspieszaniu. Zgodnie z reklamą BMW -radość z jazdy gwarantowana.w zasadzie co do komfortu trudno jest tutaj napisać jakieś wady -może bagażnik troszkę za mały ale ja w razie wakacji ratuję się bagażnikiem dachowym....
~Dawid
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Jak na tak duży samochód jest dobrze. Szyby są spore, a lusterka zapewniają odpowiednią widoczność. Podczas parkowania pomagają fabryczne czujniki parkowania, które dodatkowo na ekranie iDrive mają wizualizację i można fajnie ocenić jak daleko znajdujemy się od przeszkody. Oczywiście jeśli ktoś przesiądzie z jakiegoś małego samochodu, może mieć na początku małe problemy, ale bez problemu da się przyzwyczaić. Tak jak pisałem wyżej - widoczność...
~Mietek
Touring 535 d 272KM 200kW
Jak pisałem wcześniej, nawet na felgach 18" (19-kupuje na wiosnę) nic nie przenosi się do kabiny, fotele sport to może nie fotele komfort ale za to świetnie trzymają w zakrętach :) grzana dupcia, grzane plecki - żonce się podoba, dla mnie zbędny bajer Nawigacja ciut powola ale daje radę, I-drive wymaga przyzyczajenia się, poza tym obleci Szukajcie wersji z uchytami na kubki na przodzie, ja nie mam i narzekam ;/
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
Widoczność jest znakomita oprócz przedniego słupka, jest dość szeroki, zdarzyło mi się przy dojeżdżaniu do przejścia zauważyć pieszego w ostatnim momencie. Czujniki parkowania przednie i tylne są niezwykle pomocne, również podczas przepychania się przez miejsce korki. Możliwości regulacji fotela i kierownicy pozwalają dopasować się osobom ponad gabarytowym jak i drobnym kobietom.
~Maro
Touring 525 d 177KM 130kW
W trasie nie ma problemu. Widoczność doskonała. Problem zaczyna się w mieście przy przejściach dla pieszych - lewy przedni słupek jest pod takim kątem, że już zdarzyło mi się kilka razy nie zauważyć pieszego z lewej wychodzącego mi prosto przed maskę - swoją drogą, że idioci też nie poczekają, tylko pchają się prosto przed jadące auto.
~GG 5355380
Sedan 530 d 235KM 173kW
Przy prawidłowym ustawieniu fotela i lusterek nie ma praktycznie żadnych zastrzeżeń. Zakres regulacji i ustawień przy fotelach komfortowych powinien zaspokoić najbardziej wymagających. Minimalna różnica zakresu między fotelem kierowcy i pasażera, jednak może być to spowodowane w moim przypadku dość nietypowym wyposażeniem dodatkowym.
~BMWE61
Touring 520 d 177KM 130kW
Jak osoba jest wysoka i ma opuszczone fotele na max to narożników auta nic nie widać ustawienie kierownicy też sprawia iż nie widać wszystkich elementów przy zegarach co mnie mocno denerwuje . Kierownica standardowa nie sportowa przy niej jest jeszcze gożej . Martwa strefa jest ale da się przeżyć trzeba się przyzwyczaić
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Widoczność jak to w aucie tych gabarytów. Nie byłbym zadowolony nie mając czujników przód/tył. Lusterka wsteczne prawie bez martwych pół i BARDZO wygodne. Na boki super, słupki przednie mało przeszkadzają. Troszkę przeszkadzają grube słupki B, przy podjeżdżaniu pod kątem do skrzyżowań.
~Mewa
Touring 520 d 177KM 130kW
do tylu w E61 jest do bani praktycznie nic nie widac bo tylkiem ma sie wrazenie ze sie siedzi na podlodze a lusterko to moze mojej zonie by sie przydalo do torebki a nie na wsteczne wiec kipsko . Przednia szyba moze byc i boczne mam 191 cm wzrostu i nie mialem wrazenia ze widze sufit samochodu
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Do przodu widoczność jest lepsza niż we Fiacie Bravo, w którym podczas jazdy po zakrętach albo na rondzie nie wiem czy patrzeć przez przednią czy boczną szybę. Natomiast w czasie manewrów parkingowych widać niewiele i bardzo przydatne są czujniki z przodu i z tyłu.