Lista ocen BMW Seria 5 E60 Sedan (99) - Widoczność

Na liście zabraknie 183 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Jak na tak duży samochód jest dobrze. Szyby są spore, a lusterka zapewniają odpowiednią widoczność. Podczas parkowania pomagają fabryczne czujniki parkowania, które dodatkowo na ekranie iDrive mają wizualizację i można fajnie ocenić jak daleko znajdujemy się od przeszkody. Oczywiście jeśli ktoś przesiądzie z jakiegoś małego samochodu, może mieć na początku małe problemy, ale bez problemu da się przyzwyczaić. Tak jak pisałem wyżej - widoczność...
~GG 5355380
Sedan 530 d 235KM 173kW
Przy prawidłowym ustawieniu fotela i lusterek nie ma praktycznie żadnych zastrzeżeń. Zakres regulacji i ustawień przy fotelach komfortowych powinien zaspokoić najbardziej wymagających. Minimalna różnica zakresu między fotelem kierowcy i pasażera, jednak może być to spowodowane w moim przypadku dość nietypowym wyposażeniem dodatkowym.
~Łukasz Ożga bheesty@gmail.com
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Widoczność jak to w aucie tych gabarytów. Nie byłbym zadowolony nie mając czujników przód/tył. Lusterka wsteczne prawie bez martwych pół i BARDZO wygodne. Na boki super, słupki przednie mało przeszkadzają. Troszkę przeszkadzają grube słupki B, przy podjeżdżaniu pod kątem do skrzyżowań.
~Piotr
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Siedzi się nisko, można się poczuć \"obudowanym\" w tym pojeździe. Auto ma zwartą bryłę, w mieście często ciężko zaparkować- pojazd jest duży. Lusterka są wystarczające, widok na wszystkie strony jest dobry. Przednie słupki są szerokie i trochę ograniczają widoczność.
~marv
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
Do układu szyb w aucie trzeba się przyzwyczaić. Jak w każdym sedanie, tylna szyba służy chyba tylko do pogorszenia czytelności ekranu nawigacji ;-). Reszta jak dla mnie jest przyzwoita i nie widzę, różnicy w porównaniu do audi mercedes\'a czy innych limuzyn klasy wyższej :)
~Dawid
Sedan 2.5 525d 177KM 130kW
Przy ciemnych tylnych szybach, po przyjęciu wygodnej pozycji za kierownica ledwo zauważam to co się dzieje za samochodem, aczkolwiek rzadko oglądam się za siebie, ponieważ wole korzystać z lusterek. Tak czy inaczej można to postrzegac jako mały minus
~Gorelord
Sedan 523i 190KM 140kW
Bez czujnikow przynajmniej do tylu jest srednio, no ale cos za cos. To prawie 5 metrow samochodu, duzy bagaznik... Do przodu i na boki nie jest tragicznie, wystarczy sobie fotel ustawic aby miec wzrok na lini przedniej maski i jest ok.
~Salexy
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Dobra widoczność do przodu i na boki - słupki nie zasłaniają widoku pieszych czy skrzyżowań. Do tyłu ... nie mam PDC ale nie stanowi to dla mnie problemu przy tych gabarytach ... ale zdecydowanie należy wytężyć uwagę przy cofaniu.
~Sojan13
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Do przodu oraz na boki jak na mój średni wzrost 175 jest idealnie. Do tyłu jest lekka porażka jednak w tym wyręczają mnie czujniki zarówno z tyłu jak i z przodu. Lusterka duże i przejrzyste.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60 Sedan
8,4
14,3
12,9
~xpablito
Sedan 2.0 520d 163KM 120kW
Widocznosc dobra. Z cofaniem nie ma problemu bo mam czujniki, ale mysle ze bez nich tez jakos bardzo nie mial bym problemow.. Mysle ze czym wiecej "dobra" tym czlowiek bardziej leniwy sie robi.
BMW Seria 5 E60 Sedan