Lista ocen BMW Seria 5 E60 Sedan 3.0 530i 231KM 170kW 2003-2007 (18)

~MiSZ
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
E60 robi wrażenie luksusowego, wygodnego, bezpiecznego, komfortowego, a zarazem sportowego auta, cały czas mi się podoba dodatkowo jest bezawaryjne i cieszę z każdego przejechanego kilometra. Kupiłem auto od pierwszej właścicielki w DE, ja jestem drugim właścicielem i mam całą historię serwisową auta, ja na razie oprócz rzeczy eksploatacyjnych i felg alu 19" nic nie musiałem robić, bo nic się nie psuje i nie wymaga naprawy.
~Salexy
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Całokształt dobry - auto piękne i niezawodne. Wypowiadam się w imieniu konkretnego egzemplarza. Poza parującymi reflektorami nic tylko części eksploatacyjne oraz płyny i oleje ustrojowe
~Radek
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
To już moje trzecie BMW. Czy stary czy nowy w swoich czasach BMW zawsze oferowało styl i fajne właściwości jezdne. Z jakością już bywa różnie. Miałem E38 i było lepiej wykończone.
~kokoss
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Jest moc i elastyczność. Nawet na LPG to rakieta. Chodzi równo czy zimny, czy ciepły, przy czym nagrzewa się bardzo szybko i długo trzyma temp. co jest ważne w zimie. (Silnik)
~Tymoteusz
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Dobry, ale nie idealny samochód i to nie tylko z uwagi na jego wiek. Na plus prowadzenie, zwrotność skrzynia biegów oraz silnik. Na minus mała ilość miejsca na położenie telefonu w wygodnym miejscu z pozycji kierowcy. Dość drogi serwis co przy tak starym samochodzie może prowadzić do wysokich kosztów, przy zaniedbaniu pojazdu przez poprzednich właścicieli. Audio w podstawowych wersjach również słabe. Dużo słabo wyposażonych wersji. W...
~Tymoteusz
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Wygodny, dość szybki i bardzo dobrze prowadzący się samochód. W tej konfiguracji całkiem bezproblemowy. W przedziale cenowym tego modelu ciężko znaleźć będzie lepszy samochód. Jak na swój wiek dobrze się trzyma, bardzo dobre auto na trasy.
~Eryk
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Ostatni pancerny model Bmw. Silnik idiotoodporny , pancerny, pięknie współpracuje z LPG. Mówienie o problemach z elektronika w tym modelu uważam za trochę przesadzone. Wszystkie usterki elektryczne również skrzynii automatycznej sprowadzają się do 2-3 przewodów - alternator-rozrusznik , kable akumulatora, ewentualnie regulator napięcia w alternatorze i potencjometr w rozruszniku. Każdy kumaty elektryk bez problemu to ogarnie, koszty tez...
~_Syn Kaukazu_
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Jam mam w M ce, biała perlą z czarnym dachem i na czarnych 18-kach. Powiem wam, że robi wrażenia auta za 200 tys.
~MarcinMM
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
Auto może służyć do spokojnej jazdy z rodziną jak i do bardziej agresywnej nawet po ostrych zakrętach. Comfort i sport w jednym.
~marcin
Sedan 3.0 530i 231KM 170kW
auto prawie doskonałe,komfortowe fotele.wyswietlacz head-up nagłośnienie pro logic7,aktywny układ kierowniczy.minus to słaba nawigacja i dość twardawe zawieszenie
BMW Seria 5 E60 Sedan