Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ambienT
Touring 525 d 197KM 145kW
Grubo polakierowane przez niemiecką fabrykę. Design to kwestia gustu więc tutaj się nie wypowiem. Odejmuję natomiast jedną gwiazdkę za przypadłość w postaci możliwości wystąpienia korozji na tylnej klapie między klapą a otwieraną szybą. Podobno lubią też gnić przewody od klapy - te bliżej dachu. Mój egzemplarz póki co bez tych 'usterek' ale problem jest znany.
~Piotr
Touring 535 d 272KM 200kW
Niestety tutaj denerwują drobne usterki. Przez dwa lata mimo ogromnych nakładów auto nigdy nie jest w 100% sprawne. Tu ściemnianie lusterek. Tam nie dziala pilot. Do tego wisienka na torcie czyli zamykający moduł PDC. Ktory jest w bagażniku, wilgotnieje i trzeba go wymieniac. Polecam samemu zaopatrzyć się w komputer dedykowany i diagnozować usterki ;)
~Piotr
Touring 520d 163KM 120kW
Nie wiem czy to normalne, ale u mnie pod szybą na tylnej klapie (szyba otwierana) małe ogniska korozji w miejscu gdzie blachy dotykają plastikowe osłony. Poza tym bez zarzutu. Lakier jak na 10 lat rewelacja. Auto wielkie, przestronne dla osób, które mają sporo czasu na szukanie miejsc parkingowych w centrach miast.
~lukaszb
Touring 520d 163KM 120kW
Piękny kolor Schwarz2 po 10 latach błyszał jak nowy. Auto kompletnie bezwypadkowe, wszędzie z fabrycznym lakierem. Brak jakichkolwiek śladów korozji. Minusem E61 jest: - wiązka tylnej klapy - zapychające się odpływy z szyberdachu. Jak się powyższe zrobi - będzie służyc i nie denerwować.
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Wielkie i funkcjonalne kombi. Jak pokazuje znajomym bagażnik to zajmuje to 10 minut. Półki, schowki, podwójna podłoga, otwierana szyba, samounosząca się roleta...(mnie bagażnik nie obchodzi, bo zawsze jest pusty). Praktycznie każdy mówi, że auto mu się podoba.
~radziuxd
Touring 530 d 218KM 160kW
Gruby i twardy lakier, wszystko masywne, przód aluminiowy, więc rdzy brak, progi, błotniki - wszystko czyste. Jedynie klapa bagażnika, typowo dla BMW. Ah i spód dość podatny, nie mówię, że dziury w podłodze, ale u mnie podwozie wyglądało jakby auto jeździło nad morzem.
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Ocynkowana dobrej jakości stal, nie ma się wrażenia że auto zrobione z papieru. Maska, kielichy przednie podłużnice wykonane z aluminium. Nie ma możliwości aby auto po zderzeniu czołowym zostało "wyklepane" i sprzedane jako bezwypadkowe.
~Bartosz
Touring 530 d 231KM 170kW
Moje auto, pomimo niezbyt dużego przebiegu (w miarę realne ~180k km w momencie zakupu) ma dosyć dużo odprysków od kamyków. Tu jakaś listwa się odklejała... Tragedii nie ma, ale widywałem auta z podobnych roczników w lepszym stanie.
~Artek
Touring 530xd 235KM 173kW
nie zauwarzylem nawet najmniejszych ognisk korozji mimo ze auto ma juz 10 lat. Kwestja tego czy po przygodach czy nie tak mysle moj egzemplarz na pewno nie mial przygod typu drzewo za zakretem itp...
~philip_kurylo
Touring 530 d 231KM 170kW
Przełomowy design BMW serii 5 wciąż się nie zestarzał i auto mimo kilkunastu lat na karku nadal może się podobać. Bardzo dobry lakier, jeśli jest zadbany, potrafi wyglądać jak nowy.
BMW Seria 5 E60 Touring