Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafal
Touring 530 d 231KM 170kW
No więc jeśli chodzi o osiągi, prowadzenie, komfort, rozwiązania w środku i naprawdę małe spalanie to jest to wzór samochodu dla mnie. Jednak jeśli chodzi o totalnie nieprzemyślane rozwiązania akcesorów jak IBS, przepustnica, ******ce się termostaty, moduły świec żarowych, elektroniczne sterowanie turbiną, przeciekające lampy, w modelach do 2005 ujebujące się łopatki robiące spustoszenie w silniku to mogło by to się zdarzać w kia albo...
~lukaszb
Touring 520d 163KM 120kW
Swój ogzemplarz kupilem za 28 tyś. Nadal w to niedowierzam, gdyż sprzedałem go za znacznie więcej. (40 tyś) Trafiło mi się. Jednak mialbym mieszane uczucia kupując auto takie jak E61 za tą cene gdyż: Nie wiele droższe są F30, troche dokładając można mieć F11 - w niektórych aspektach lepsze, w innych gorsze niż E60 - ale zawsze nowsze... Lub można wydać troche mniej i mieć E91 po liftingu, lub takie z 3.0i lub 3.0d.... Cięzki temat,...
~Waldek
Touring 525 d 177KM 130kW
Do ceny ktora zaplacilem za samochod doliczam kilka tysiecy za serwis po kupnie i tą sume traktuje jaka koszt calkowity BMW e60. W Moim przypadku to bylo kilka tysiecy ale podejrzewam ze w kilkunastu autach jakie ogladalem ta suma mogla byc powyzej 10000 tys zl. Reasumujac auto tanie nie jest i nie będzi, jednak w mojej ocenienie jak najbardziej warte.
~Grzegorz-Holandia
Touring 530 d 218KM 160kW
Jakosc wszystkich materialow, komfort jazdy, spalanie, wygoda.. Naprawde warto zainwestowac wiecej pieniedzy i kupic BMW, ja nie zaluje i planuje jeszcze pojezdzic autem, potem moze pomyslimy nad BMW 535d, bo jezdzac na codzien 218KM po czasie wydaje sie malo. Auto Mnie kosztowalo 10.000 euro (okolo 41.000zl) naprawde warto !
~Sławek
Touring 525 d 177KM 130kW
Jeśli szukacie auta np 2007 za cenę 25.000 zł (piszę to w dniu 11.09.2017 ) to kochani znajdziecie ale auto które z pewnością będzie wymagało sporych nakładów. postaram się wymienić kilka części poniżej które z pewnością większość handlarzy będą chcieli ukryć lub po prostu ściemniać że są OK.
~tymekb@interia.pl
Touring 525 d 177KM 130kW
Jakościowo dobrze, jednak na nowe nie było, i chyba nie będzie mnie stać. Używane 3-4 letnie są w cenie mniej lub bardziej dostępnej. Uwaga przy zakupie - auta z dieslem robią 40-100tys km rocznie - a procentowy odsetek dziadków jeżdżących BMW 5 jest naprawdę znikomy. Kapelusze jeżdżą z Gwiazdą.
~Maro
Touring 525 d 177KM 130kW
Dopóki o auto się dba, to jakość jest aż na wyrost. Ale kiedy przyjdzie już coś naprawiać (autko 12 letnie), to poniżej 1000 zł ciężko zejść nawet mając maksymalne rabaty i zniżki. A potrafi nawalić np. poduszka tylnego zawieszenia (regulowane), koszt 980 zł szt. + wymiana.
~adiskorpion7
Touring 530 d 218KM 160kW
nie jest tanie w zakupie a zabawki trochu kosztują do tego auta, tylko że mają długą żywotność.Auto jak jest dobrze eksploatowane i nie kupujemy taniochy to będzie chodzić dosyć długo. E46 miało 312 tyś i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń poza eksploatacyjnymi częściami.
~radziuxd
Touring 530 d 218KM 160kW
Może nie jest najgorszy jaki można sobie wyobrazić, bo samochód ratuje się świetnym prowadzeniem, wyglądem i osiągami, ale jeśli traficie pechową sztukę to wydoi Was do cna, aż Wam się odechce wciskać mocniej pedał gazu i patrzeć na nią.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60 Touring
9,4
12,0
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
To samochód dla ludzi którzy cenią sobie ponad przeciętne wrażenia z jazdy. Producent dołożył wszelkich starań aby chodź na chwile dało się zapomnieć że poruszamy się dużym rodzinnym kombi. Zjawisko zakrawa o magię- a ta jest bezcenna- doskonale.
BMW Seria 5 E60 Touring