Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

Fan BMW, 9 lat temu
Silnik 525 d 177KM 130kW
Rok produkcji 2004
BMW Seria 5 E60 Touring 525 d 177KM 130kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
E 60/60 to pasmo niezliczonych i nieoczekiwanych awarii, usterek i wydatków które mogą zrujnować twój budżet. Jestem miłośnikiem marki BMW i zapewniam że era dobrych beemek skończyła się na e46 i e39. To co jest ich następcą to generacja przekombinowanej elektroniki multipleksowej psującej się bez opamiętania w najmniej oczekiwanym momencie. To był najszczęśliwszy dzień - dzień zakupu, piękne czarne E61 525d prowadziło się niesamowicie. Radość prysła po tygodniu. Kolejne tygodnie to wizyty u elektromechaników i walka z usterkami: system diversity, samoczynne rozładowywanie się akumulatora po 4 dniowym postoju w garażu, system NIVO - zawieszenie pneumatyczne, cięgle komunikaty o awarii jakiegoś systemu, a to za niskie ciśnienie w kołach, a kołach a to problem patronimikami, które lecą na potęgę, to z kolei i-drive nie sposób wszystkiego wymienić bo musiałbym napisać eleborat. I spalanie w mieście od 12 w górę. Krótko E60 to auto klasy biznes, a co się z tym wiąże wydatki też biznes. Pamiętaj o tym. Dzień w którym sprzedałem swoją e61 to jak szóstka w totolotka i spokój psychiczny. Rozumiem, że czytając te opinie przymierzasz się do kupna e60/e61 ja też czytałem i mimo wielu negatywnych opinii zignorowałem je. Pozdrawiam.
Nie zdążyła się popsuć
Wzorowy