Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

adiskorpion7, 10 lat temu
Silnik 530 d 218KM 160kW
Rok produkcji 2005
BMW Seria 5 E60 Touring 530 d 218KM 160kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : wbijamy 3 bieg włączamy kierunek dodajemy gazu i wyprzedzamy tra w mgnieniu oka ale zaraz muszą iść kolejne bo auto szybko nabiera prędkości
duże, szybkie, elastyczne, byle by się nie psuło i do przodu. Mechanik mi mówił że są lepiej zbudowane i bardziej dopracowane od serii 3
Świetnie brzmi ten klekot, a nie te co mają 4 cylindry i mniej, chodzą jak ciągniki z szopy
precyzyjnie chodzi ale czasem może dla tego że jeździłem wcześniej BMW, ale nie mam z wrzucaniem każdego biegu żadnych problemów, a renualt laguna 2 z 2005 ma problemy z 6 biegiem.
Jak zawsze precyzyjny
jeszcze lepsza niż w poprzedniku bo auto ma chude słupki i ogromne szyby
bagażnik jest praktycznie prostokątny i nie ma niepotrzebnych wnęk od kół czy innych głupich bagażników.
mogło by być lepsze ale muszę troszku popracować nad tym bo okazało się że nie mam kilku zabawek pod maską, tragedii nie ma
siedzi się jeszcze lepiej niż na kanapie przed telewizorem :D
jadąc 120-140 głośniejszy jest tylko wiatr niż silnik, wyciszenie silnika jest fantastyczne a szkoda bo fajnie on mruczy pod maską
w mieście łyka ale jeśli weźmiemy pod uwagę masę i silnik tragedii nie ma/ trasa jak to bmw ekonomia na maksa w porównaniu z rywalami, ceny przeglądów trochu kosztują ale to w końcu limuzyna a nie auto kompaktowe/ naprawy: auto rozkłada się jak klocki lego a jeśli nie wiem co jak wymienić można zapytać wujka google i wszystko wyjdzie. Popularność tych aut jest tak duża że jak nie my to ktoś inny wklepie w internet lub udokumentuje zdjęciami.
nie jest tanie w zakupie a zabawki trochu kosztują do tego auta, tylko że mają długą żywotność.Auto jak jest dobrze eksploatowane i nie kupujemy taniochy to będzie chodzić dosyć długo. E46 miało 312 tyś i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń poza eksploatacyjnymi częściami.
Za krótko go mam aby coś o nim powiedzieć
Też brak danych, okaże się po roku czasu: zazwyczaj są to usterki masowe które dotyczą nie jednego egzemplarza.

On - zużycie paliwa dla silnika 530 d 218KM 160kW [l/100km]

7,1