Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring 535 d 272KM 200kW 2005-2007 (4) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arch.rafal.debowski
Touring 535 d 272KM 200kW
Skrzynia automatyczna jest dość wolna jak na dzisiejsze standardy. Przyjemna w trybie Drive, chodź w mieście przy tempie toczonym potrafi delikatnie szarpać samochodem, podobnie przy użyciu "kick-down". W trybie manual, zbyt wolno wrzuca bieg wyższy. Jak opisał to podczas jazdy testowej podobnym modelem twórca tej strony, samochód jest nastawiony na przyspieszenie- skrzynia bardziej lubi zrzucać biegi niż zmieniać na wyższe.
~Mietek
Touring 535 d 272KM 200kW
uwaga! BŁĄD W FORMULARZU,NIE MOGŁEM WYBRAĆ SKRZYNI AUTOMATYCZNEJ! AUTO POSIADA AUTOMAT FABRYCZNIE No cóż, skrzynia w trybie normalnym za wolna, dodatkowo ja musiałem robić jej remont (koszt 4500), moim zdaniem nie nadąża za możliwościami silnika ale nie jest źle, można się poganiać:) Tryb sport nie potrzebnie kręci obroty do 5.5tyś o_O, tryb manual fajny przy wyprzedzaniu na trasie Wymaina oleju zalecana, nie słuchać ASO! potrzeba...
~Piotr
Touring 535 d 272KM 200kW
Doskonała, niezniszczalna. Niestety to juz wersja gdzie przy wymianie oleju wymieniamy cala miskę. Tylko i wylacznie oryginał zf. Inne ciekną. Zmienia biegi bardzo szybko, Zwlaszcza po zmianie oprogramowania w xHP. Najwazniejsze to ZMIENIAC OLEJ ! Najlepiej co 50 tys km.
~miftio1991
Touring 535 d 272KM 200kW
miasto trasa dobrze sobie radzi , chociaż wersja po fl jest dużo szybsza pilnować wymiany oleju i uważać na wycieki !
BMW Seria 5 E60 Touring