Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zwck
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Nie wiem dla kogo zostały zaprojektowane fotele w tym aucie ale chyba nie dla normalnych ludzi, po przejechaniu 200km ból nóg jest nie do wytrzymania, nie tylko moja opinia ale też reszty (5) kierowców korzystających z tego auta, brak możliwości regulacji boków to jakieś nieporozumienie nawet w wersji 525 z napędem na 4 koła jest to samo w samochodzie za 300tys to jakieś nieporozumienie. Gaśnica instalowana pod nogami kierowcy to też nie...
~beorg
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Nie jest to samochód tak przestronny jak sugerują jego rozmiary zewnętrzne. Prawie wszystkie moje poprzednie auta były przestronniejsze, co wcale nie oznacza, że wygodniejsze. W BMW wszystko otula pasażerów, same fotele (mam tzw. komfortowe) zajmuja znacznie więcej przestrzeni niż zwykłe, za to komfort jaki dają jest nieporównywalny z niczym. Bagażnik jeszcze nigdy nie okazał się zbyt mały, a podróżuję sporo i daleko.
~Troche szkoda
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Tu naprawdę tylko przeciętnie, nawet z przodu nie ma poczucia dużej przestrzeni poprzez fakt zabudowania konsoli wokól kierowcy, z tyłu więcej miejsca jest chyba w Golfie. Bagażnik duży, ale wąski i bardzo głęboki, zdumiewająco słabo wykończony - brzydkie wykładziny, szare bure stalowe punkty mocowania siatki (którą trzeba kupic osobno), jeden lichy haczyk na podwieszenie małej siatki z zakupami, wstyd!
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Dużo miejsca dla wszystkich, rodzina 2+2 z pakietem bagaży i wózkiem mieści się na spokojnie, rozważałem zakup audi A5 sportback jednak to w końcu auto na płycie podłogowej A4, owszem o ładnej prezencji ale drugie auto w moim plebiscycie zakupowym tj. f10 wygrało bo ma wszystko i miejsce i prezencję
~Jacek
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Według mnie miejsca jest tyle ile mozna się spodziewac patrząc na auto z zewnatrz. Miałem okazję jeździć głownymi konkurentami czyli klasą E oraz A6. Ten drugi wypada gorzej w porónaniu z BMW jesli chodzi o miejse z tyłu. Duży wygodny bagażnik - bez zastrzeżeń.
~Agent Tomek
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Dlaczego zezwala się na rejestrwanie tych aut jako pięcioosobowe ??? W tym samochodzie mamy WRAŻENIE, że jest dużo miejsca. Bagażnik w moim odczuciu też średniawy.Stosunek gabarytu do realnej przestrzeni max -3. Porównajcie z Superbem.
~TIGERn
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Miejsca z przodu naprawde dużo. Tylna część...Dobrze już ktoś tutaj napisał,miejsca z tyłu troszke więcej niż w golfie.A nie jestem wysoką osobą która jeździła by z fotelem odsuniętym całkowicie do tyłu... Mogli się ardziej postarać.

BMW Seria 5 F10-F11 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Narek
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Duża przestrzeń wewnątrz daje poczucie komfortu, jest sporo miejsca nad głową i na wysokości bioder i łokci, Bagażnik regularny i bardzo przestronny. Może ciut za wysoki poziom załadunku.
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna