Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beorg
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Jak już wspomniałem na początku tylny napęd daje niesamowitą przyjemność z jazdy i wyczucie samochodu. Siły napędowe nie przenoszą się na układ kierowniczy. Czuć bardzo dobre wyważenie samochodu i precyzję układu kierowniczego. Miałem kilka sytuacji krytycznych i dzięki przewidywalności samochodu oraz doskonałemu systemowi stabilizacji jazdy wszystko skończyło się dobrze.
~Robert
Limuzyna 520d 184KM 135kW
W moim przypadku pojawily sie jakies luzy, ktore sa ciezkie do zdiagnozowania i ceny naprawy wahaja sie pomiedzy 0 zl (w BMW poniewaz twierdza, ze wszystko jest ok) do 6 tys w zaufanym warsztacie ktory znalazl luzy w wielu miejscach. Samochod buja sie po drodze i jazda nim jest bardzo meczaca.
~TIGERn
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Mimo że zawieszenie mam standardowe,nie pneumatyczne,to komfort jest super.A jeździłem już wieloma autami.Zawieszenie pracuje bardzo cicho i dobrze wybiera nierówności.Oczywiście napewno pneumatyczne było by jeszcze lepsze,ale opisuje to co mam.Naprawdę nie można narzekać.
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Na trybie jazdy komfort leciutko chodzi, żona zadowolona, że tak komfortowo, na sporcie "sztywniutko" zwarte auto sprawiające wrażenie znacznie mniejszego i zwinnego - sprawnie i dynamicznie pokonuje zakręty, pełna kontrola i czucie auta
~Ms
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Gdzieś czytałem, że to najlepszy Mercedes, jaki do tej pory zbudowano :) Jest komfortowo - wydaj się, że auto unosi się nad drogą, szczególnie z zawieszeniem EDC. Nie jest tak zwinne jak się spodziewałem, ale czuję, że to BMW, szczególnie w trybie SPORT+
~Ep
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Uk??d jezdny zaskoczy? mnie chyba najbardziej. Spodziewa?em si? ?e b?dzie bardziej komfortowy i lepiej wybiera? wyboje. Na polskich drogach ?yczy?bym sobie nieco wi?cej od tej marki. Na autostradzie w trybie sportowej charakterystyki - zdecydowanie lepiej
~robro
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Świetny. Co najśmieszniejsze tryb sport daje lepszą frajdę i poczucia zjednoczenia z samochodem, że tryb comfort na drogach szybkiego ruchu jest nieopłacalny. Tym bardziej, że do poduszkowca dużo brakuje. Tak więc na polskich dziurach wolę tryb sport.

BMW Seria 5 F10-F11 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Moris
Limuzyna 520d 184KM 135kW
Auto można ustawić w 3 trybach Normal, Sport i Super Sport w każdym z nich mona zmienić twardość zawieszenia . Standardowo auto było wyposażone w felgi 17 calowe. Dokupiłem 18 i jest zdecydowanie lepiej przy większych prędkościach
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna