Lista ocen BMW Seria 5 F10-F11 (16)

~michał_polak
Touring 528i 245KM 180kW
Auto naprawdę godne polecenia. Jeżdzę nim 5 lat. Wcześniej miałem nową Hondę CR-V i to jakby przesiąść się z muła na koń. A przecież BMW było 4 lata starsze. Jest to fajny dynamiczny samochód, idealny na trasy, pali przeciętnie, dobrze wyciszony. Jest bardzo wygodny i jeżeli poszukujesz auta rodzinnego dającego jednocześnie dużą przyjemność z jazdy to auto będzie idealne.
~bar-trek
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Znakomicie wykończone i bardzo eleganckie wnętrze. Świetna sylwetka w białym kolorze (w czarnym traci dużo na wyglądzie). Super napęd xDrive i automat. Dużo przydatnych opcji w tym domykanie drzwi, wyświetlacz hud, nightvision, nawigacja professional i komfortowe fotele - te 5 opcji jest obowiązkowe.
3,1
~Krzysztof
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Silnik N20 jest marnej jakości. Chyba ktoś chciał pogrążyć bmw tym silnikiem... Awarie: Wyciągający się łańcuch rozrządu, bardzo słabej jakości, pękające prowadnice łańcucha, cieknąca pokrywa zaworów, wypadające zapłony i konieczność wymiany 4 cewek, nietrwałe wtryskiwacze benzyny oraz pompa wysokiego ciśnienia paliwa, w której pęka trzpień -aż niewiarygodne, problemy z klamkami bezdotykowego dostępu które po jakimś czasie rozładowują...
~szczerbat
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Piękne i rewelacyjne auto. Ma swoje wady ale całokształt rekompensuje wszystko.
4,1
~Mateusz
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Fajne duże wygodne auto , przyjemniej się tym jeździ ale nie jest bezawaryjne ,silnik trzeba stale serwisowac ,już raz remont robiłem za 40k , koszty części poza hamulcami są duże czy to zawieszenie czy elementy elektryczny sporo kosztują. Gdyby nie koszty serwisu i silnik N20 auto można by polecić
~Mateusz
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Auto godne polecenia, mam wersję usa dobrze wyposażone komfort jazdy bardzo duży nawet z tym silnikiem auto jest żwawe i mocy mu nie brakuje ale demon prędkości to nie jest. Mało awaryjne głównie olej i klocki przez dwa lata, ciche w środku wykonanie na wysokim poziomie. Z auta jestem zadowolony spełnia założenia auto na co dzień rodzinnego i na wakacje. Mechanicznie po 210k przebiegu wszytko pracuje perfekcyjnie.
~bolshoyrusskiy
Limuzyna Facelifting 528i 245KM 180kW
Bardzo wysoki komfort za stosunkowo rozsądną cenę (na pewno taniej niż Mercedes wychodzi) ale jeżeli ktoś wierzy danym producenta odnośnie spalania (jak zakładałem 4 litry więcej a i tak nie trafiłem) to się może sromotnie rozczarować.
~amar
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Wystarczająco mocny i elastyczny żeby sprawnie jeździć ale chętnie bym dopłacił i wziął 6 cylindrowy 535ix. Kiepski klang silnika na biegu jałowym (trochę klepie jak diesel). (Silnik)
~ArtX
Limuzyna Facelifting 528i 245KM 180kW
Bardzo dobry samochód, który naprawdę polecam. Idealny na długie trasy, ale ze względu na bardzo mały promień skrętu w mieście również daje radę
~Bmw F10
Limuzyna 528i 245KM 180kW
Świetny samochód z duszą. Polecam każdemu kto chce zaznać luksus.