Ocena kierowcy - BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna

KrzyGra, 4 lata temu
Silnik 520d Efficient Dynamics Edition 190KM 140kW
Rok produkcji 2017
BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna 520d Efficient Dynamics Edition 190KM 140kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Samochód kupiłem używany i użytkuję go już rok. Przez ten czas nie było żadnych mniejszych ani większych problemów (oprócz wymiany chłodnicy EGR dokonanej podczas standardowego serwisu). W trakcie tego roku wymieniłem klocki i przednie tarcze hamulcowe (była głęboka rysa na jednej z nich). Super sprawuje się podczas jazdy po mieście jak i na trasie, silnik, przeniesienie napędu, jak dla mnie rewelacja. Bagażnik naprawdę spory, wcześniej miałem różne kombi i były mniejsze lub mniej ustawne niż ten. Minusem są sportowe fotele, które dobrze trzymają ciało, ale do wygodnych nie należą. Zobaczymy jak będzie się sprawował w kolejnych latach.
"Miękki" lakier, łatwo robią się odpryski, przede wszystkim z przodu
Jedna gwiazdka mniej za fotele. Mam sportowe, super trzymają ciało ale nie są zbyt wygodne, co jest bardzo odczuwalne podczas długich tras
Wyciszenie rewelacja, przy różnych prędkościach
Części oryginalne do najtańszych nie należą jak i również koszt ASO

On - zużycie paliwa dla silnika 520d Efficient Dynamics Edition 190KM 140kW [l/100km]

6,9
7,2
7,3
6,1
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna 520d Efficient Dynamics Edition 190KM 140kW
6,8
BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna