Lista ocen BMW Seria 5 G30-G31 (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiekG
Touring 540i 340KM 250kW
Bardzo dobrze, głównie za sprawą gadżetów. Bez nich byłoby sporo gorzej. W egzemplarzu którym jeździłem był system kamer 360 i czujniki parkowania. Wszystko genialnie zwizualizowane na ekranie, dodatkowo z możliwością wirtualnego spaceru "dookoła" samochodu. Lusterka mogłyby być większe ale nie ma dramatu. Dodatkowym BARDZO pozytywnym elementem wyposażenia były adaptacyjne (matrycowe) reflektory LED. Pierwszy raz miałem styczność z tym...
~K.
Limuzyna 520d 190KM 140kW
Widoczność bez uwag, niektórzy wskazują na słupek A, że trochę ogranicza widoczność, ale ja jakoś tego nie odczuwałem. Wadą przynajmniej w moim egzemplarzu były natomiast czujniki parkowania, które dość często sygnalizowały przeszkodę przy jeszcze sporej odległości i przy cofaniu zatrzymywały auto. Dość frustrujące, bo z jednej strony fajnie, że ten układ jest i szkoda go wyłączać, z drugiej takie jego działanie nie pozwalało czasem sprawnie...
~Tomek Audi 4.2
Limuzyna 520d 190KM 140kW
Nic dodać nic ująć. Trochę denerwują na początku te wszystkie czujniki ruchu które pikaja z głośników z różnych stron ale jak się do tego przyzwyczaić to jest ok w końcu ratuje nas i innych przed ryskami i obtarciami. Warto czasami uwierzyć tym odgłosom bo nie jeden raz zobaczą to czego my w środku nie widzimy.
~Robert
Touring 530d 265KM 195kW
Widoczność ogólna bardzo dobra po za jednym wyjątkiem. Słupek przedni i lusterko po stronie kierowcy czasem potrafią zasłonić pieszego na przejściu lub inne auto na skrzyżowaniu. Jeszcze zależy to od tego ustawienia fotela kierowcy. Po za tym jednym moja ocena jest dobra.
~jacek
Limuzyna 550i 462KM 340kW
No słaba, samochód niski ( niższy od standardowej G30) z mocno pochyloną przednią szybą, więc nie może być inaczej, do tyłu jeszcze gorzej, lecz samochód jest kapitalnie wyposażony w zestaw kamer i czujników, łącznie z widokiem z góry co bardzo pomaga w codziennej jeździe.
~Filip K
Limuzyna 530d 265KM 195kW
Ok. Jedynie przy cofaniu lusterko pokazuje krawężnik. A ja jestem tradycjonalistą i wolę przy cofaniu używać lusterek. Niby 360 view ale dość duży margines błędu zostawiają i pika jak głupie.
~Jarek H
Limuzyna 530i 252KM 185kW
Przy odpowiednim ustawieniu fotela,kierownicy, lusterek, które mają pełny zakres dla niskich i wysokich kierowców, jest pozytywnie ( słupków nie da się wyciąć )
~Stifmajster
Limuzyna 520d 190KM 140kW
Długa maska i spore gabaryty samochodu robią swoje, nie zauważyłem jakiejś szczególnej różnicy między g30, a6 i starsza piątką e60, standard jak na tę klasę auta.
~BIK
Touring Facelifting 3.0 530d 286KM 210kW
Wieloletnia konstrukcja sprawia że w tej kategorii są lepsi. Jednakże jak coś zrobisz raz a dobrze to długo działa. I tak jest tutaj.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 G30-G31
7,2
9,5
~Michael
Limuzyna 520d 190KM 140kW
Podobnie jak inni już tutaj napisali słupek A jest gruby, co może ograniczać widoczność w sporadycznych sytuacjach.