Lista ocen BMW Seria 6 G32 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz z Katowic
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
Po co ci napęd na cztery koła? Ludzie myślą iż auto cały czas jeździ na cztery koła :) tymczasem wersje 4x4 jeżdżą na tył a 4x4 dołącza się w razie utraty przyczepności. 4x4 więcej kosztuje. więcej pali. Większe koszta utrzymania. Przed szóstka jeździłem bmw 5 x drive i nie czuje żadnej równicy. Teraz to wiem że te 4x4 to lipa. Śnieg, czy chlapa na ulicy a auto trzyma sie drogi jak zwariowane. Polecam!!!!
~Dawid
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
Mam aktywne zawieszenie, tzn tylna oś jest skrętna. Człowiek ma wrażenie, że jedzie małych hatchbackiem a nie 5m limuzyną, Rewelacyjny układ, wyprzedzanie, czy omijanie przeszkód, nawet gwałtowne, odbywa się bez nadmiernych przechyłów auta. Miałem do wyboru, albo aktywne albo pneumatyczne. Tych dwóch układów niestety nie można połączyć i nie żałuję, że wybrałem aktywne, dla mnie jest bezpieczniejsze.
~Pawel
Gran Tourismo 640i 340KM 250kW
Bez szklanego dachu bardzo poprawna. Testowałem egzemplarze ze szkłem, zaznaczam 83 kg w najwyższym punkcie samochodu, powoduje przekwalifikowanie tego dużego pojazdu w poduszkowiec. Moje przypuszczenia oraz decyzja o jego braku, uważam za prawidłowa.
~DD
Gran Tourismo 620d 190KM 140kW
Zbyt duży przechył auta na łukach, zakrętach. Auto bez pełnej pneumatyki.
~Rafal z UK
Gran Tourismo 630d 265KM 195kW