Ocena kierowcy - BMW Seria 6 G32 Gran Tourismo

Tomasz z Katowic, 5 lat temu
Silnik 620d 190KM 140kW
Rok produkcji 2018
BMW Seria 6 G32 Gran Tourismo 620d 190KM 140kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Doskonale radzi sobie napęd na tył. Nie czuje różnicy od 4x4 x drive jakim wcześniej jeździłem. Systemy robią swoje
Tylko wersja z napędem na tył. Nie ma sensu dopłacać za 4x4 - 90 000. jeździłem oba wersjami. Niech bmw ludziom tłumaczy ze wersje 4x4 jezdza na tył a tylko w razie utraty przyczepności załączają się napędy!!!! Płacicie za nic..... Tymczasem napęd na tył ma obecnie takie systemy ze nie czujesz równicy!!!! Nie czuje się różnicy przy jedzie przy mokrej nawierzchni. Latem wiadomo lepiej napęd na tył bezdyskusyjnie.
Przyspieszenie do setki poniżej 5 sekund. Doskonała jednostka. Spalanie idealne. Po co ci motor 3L o większym spalaniu a podobnych osiągach??? Po co diesel i jego awarie?? Benzyna to benzyna.
Poezja.
Po co ci napęd na cztery koła? Ludzie myślą iż auto cały czas jeździ na cztery koła :) tymczasem wersje 4x4 jeżdżą na tył a 4x4 dołącza się w razie utraty przyczepności. 4x4 więcej kosztuje. więcej pali. Większe koszta utrzymania. Przed szóstka jeździłem bmw 5 x drive i nie czuje żadnej równicy. Teraz to wiem że te 4x4 to lipa. Śnieg, czy chlapa na ulicy a auto trzyma sie drogi jak zwariowane. Polecam!!!!
Do niczego nie mam zastrzeżeń
Idealna
Spalanie trasa 6,5. Miasto 8,7
Jest równie dobrze.
Salon
poprostu BMW - super
Co s za coś choć narzie nic nie dopłaciłem. Wersja z benzyną 2.0 ma taniutkie ubezpieczenie. Spala jak skoda Oktawia.
Ciężko o lepszą jakość
Nie odnotowałem