Lista ocen BMW Seria 7 E32 (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bukol
Sedan 730 i 188KM 138kW
Jak dla mnie wzorowo. Elektryczne regulacja foteli pozwala dopasować siedzonko jak chcesz. Opcjonalna pamięć ułatwia sprawę przy dwóch kierowcach. Do tego regulacja strefy lędźwiowej (opcja). Wszystkie funkcje w zasięgu ręki. Pozioma regulacja kierownicy. Do tego miłe drobiazgi, jak n.p. schowki w drzwiach czy n.p. schowek główny, który po otwarciu dodatkowo można wysunąć i wtedy dostęp jest idealny. Także schowek w bagażniku na drobiazgi -...
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
Tu także BMW króluje.Wszystko jest na swoim miejscu i obsługujemy to tak jakbyśmy znali samochód jak własną kieszeń. Duża ilość schowków pozwala zapanować na bałaganem.Schowki są praktycznie wszędzie-z tyłu-w blokowanym i zamykanym podłokietniku,w boczkach drzwi(w podłokietnikach),z przodu-przed pasażerem,przed kierowcą i tak jak z tyłu w boczkach drzwi.Oczywiście jest jeszcze miejsce na tunelu środkowym.
~Marek36
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Każdy poczuje się tu jak u sieie w domu (ja czuję się nawet lepiej:)zamiast gadania żony mam 10 głośnikowy system Hi-Fi ze zmieniarką).. Wszystko na swoim miejscu, pełna wygoda obsługi wszystkich urządzeń, znając język niemiecki o wszsytkim będzie informawał nas komputer pokładowy, system Check Control i tym podobne gadżety, których w żadnej "Beci" nie powinno brakować.
~lisulodz@poczta.onet.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
BMW w tamtych czasach było tak pomyślane, że kierowca miał wszystko na swoim miejscu i pod ręką. Wyjątek stanowi otwieranie bocznych szyb na tunelu środkowym (to im nie wyszło). Oczywiście jak się przyzwyczaji człowiek to jest OK, ale jak śmiesznie szuka się otwierania szyb potem w autach gdzie jest ono umieszczone w normalnym miejscu.
~psich1cer
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Nie wiem od czego zaczac a na czym skonczyc. Wedlog mnie wyglad E32 (E38 z reszta tez) jest ponadczasowy i bardzniej juz sie nie zestarzeje. Wewnatrz wszystko na swoim miejscu, niczego nie trzeba szukac - jest to moje pierwsze BMW wiec jesli bylo by cos nie tak na pewno bym to odczul.
~maciej.bukowski1@wp.pl
Sedan 730 i 188KM 138kW
Uwielbiam ergonomię BMW - kierownicę mogę mieć blisko i jechać na lekko zgiętych rękach i prawie prostych nogach. Fotele rewelacyjne, obsługa przełączników tak gdzie powinna być. Może zbyt wielka kierownica, ale można się przyzwyczaić lub wymienić.
~kolas
Sedan 730 i 188KM 138kW
dla kierowcy jak najbardzie dobrze przystosowany kokpit pod łokietnik mógłby być jak w nowszych modelach ale i ten spełnia znakomicie swoją rolę. Włączniki świateł mogły by być rozwiązane lepiej
~i_love_bmw
Sedan 735 i 211KM 155kW
Tylko BMW, Audi i Merces potrafia robic auta o zgrabnej, prostej i nieprzesadzonej linji z czego BMW robi to najlepiej, to samo sie tyczy wnetrza - jest po prostu doskonale.
~Bmw735i
Sedan 735 i 211KM 155kW
Doskonale, wszystko na swoim miejscu, zadnych zastrzezen, wszystko swietnie przemyslane, jezdzac tym autem juz 3 lata, nie zmienilbym niczego.

Usterki BMW Seria 7 E32

BMW Seria 7 E32 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał G. z Krakowa
Sedan 750 i V12 300KM 221kW
Trudno mieć do czegokolwiek zastrzeżenia. Ci, którzy otwierali szyby guzikiem na drzwiach muszę się przyzwyczaić, że teraz jest na konsoli - i wszystko.