Lista ocen BMW Seria 7 E32 (92) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Moja Betka to wersja iL - przedłużona o kilka centymetrów. Stojąc w korku prawie leżę na fotelu. Każdy przedni fotel ma oddzielny podłokietnik. W aucie czuje się lepiej niż w domu. A na tylnej kanapie - to już w ogóle bajer. Szkoda, że nie mam kierowcy - trzeba będzie nad tym pomyśleć. Gdyby nie ekonomiczność, samochód byłby idealni na taksówkę.
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
W normalnej wersji jest bardzo dużo,w przedłużanej-jeszcze więcej.Nawet wysokie osoby nie muszą się martwić o to gdzie podziać nogi czy głowe (miejsca jest ogromna ilość!). Co do komfortu (bo takowej kategorii tu niema a by się przdała).Jest on na najwyższym poziomie.Ciemna skóra,świetne fotele itp.zachwycają!
~Marek36
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Jeśli komuś mało to może sobie kupić wrsję "L" która jest przedłużoona o 14 cm. Ale wydaje mi się, że nawet w zwykłej nikt nie będzie narzekał. Miejsa we wszystkich kierunkach jest nadmiar. Mam 187 cm wzroatu, iwęc nie jestem taki mały, a 4 mężczyzn mojej wielkości może podrózować w warunkach pełnego komfortu - sprawdzałem nie raz.
~Konrad, Wrocław
Sedan 735 i 211KM 155kW
W końcu to samochód dyplomatyczny. Takimi jeździli (i nadal jeżdzą !) prezydenci ! Fotele tak wygodne, że można zasnąć. Gdy jeździłem innymi samochodami, zawsze po dojechaniu do celu mówiłem sobie "nareszcie", teraz podrózując "Beti" mówię sobie "już?" a chciałoby się jeszcze pojeździć :)
~kolas
Sedan 730 i 188KM 138kW
Miejsca mnustwo,jestem osobą o wzroście 197cm i mam prawie wyporstowane nogi,w trakcie trasy mogę spokojnie przyjąć pozycję na \"lansera\" i wygodnie oprzeć nogi po bokach.Odnośnie pasażerów......nikt jeszcze nie nażekał żeby mu tam ciasno było,to chyba ok?
~Słowik
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
Dla kierowcy i pasażera super, z tyłu są auta które mają więcej miejsca, ale nie jest żle. Ogromny zakres regulacji foteli z przodu, jak opuszczę max na dół, to nie widzę co jest z przodu a mam 186cm. więc polecam koszykarzom.
~psich1cer
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Mimo ze nie posiadam wersji wydluzanej (iL) tylko "normalna" przestrzeni jest pod dostatniem dla kazdego - zarowno dla kierowcy jak i pasazera oraz pasazerow na tylnim siedzieniu, niezaleznie od ustawienia przednich foteli.
~Maxi Kaz
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak na tak duży samochód, niektórzy spodziweali się, że będzie można się bawić w chowanego, ale nie jest tak dobrze. Dla minie w zupełności wystarcza. Kierowca jest obudowany z każdej strony.
~M30B35
Sedan 735 i 211KM 155kW
Troszeczkę ciasnawo , porównując np. do Audi 100 lub 200, najlepiej podróżować w cztery osoby plus bagaż..Ogromny bagażnik,jednak przeszkadza trochę wysoka krawędź załadunku.

Usterki BMW Seria 7 E32

BMW Seria 7 E32 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Alan (Chocianów)
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
mam 196cm wzrostu i fotel ustawiam idealnie pod siebie, z tylu tez nie mam problemu z wygodna pozycja, chodz przynam ze dluzszej trasy jeszcze nie jechalem z tylu:)