Lista ocen BMW Seria 7 E32 (94) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek36
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
No co do tego to chyba żadnego własciciela BMW nie trzeba przekonywać. Komfort i perfekcja prowadzenia (rozkład mas 50:50) w każdej "siódemce" jest nie do pobicia. Ja mam dodatkowo system EDC III, w którym można ustawić charakterystykę zawieszenia na Sport/Komfort. Normalnie uzywam komfort bo Sport na naszych "drogach" to nie jest dobry pomysł. Ale po wyjeździe na zachodnie równe AUTOSTRADY i DROGI można troche poszaleć...
~lisulodz@poczta.onet.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
BMW - Bezpieczeństwo Moc Wygoda czyli po prostu komfortowo i cicho (chociaż w E38 jest jeszcze ciszej i wygodniej). Auto prowadzi się świetnie i bardzo precyzyjnie. Jeśli ktoś tak jak ja nie lubi przednionapędówek to będzie zadowolony z jazdy tym autem. Niestety na polskich drogach trzeba od czasu do czasu wymienić jakąś końcówkę drążka kierowniczego (a czasami nawet jakiś wahacz).
~Rafał
Sedan 735 i 211KM 155kW
W żadnym innym aucie nie znalazłem tak doskonałego zawieszenia - poradzi sobie z każdą dziurą, auto płynie a mimo to zawieszenie sprawia wrażenie twardego, nie buja na zakrętach - jest świetne aczkolwiek nie na nasze drogi - co roku remont po zimie. W tym roku złamała (tak złamała) się gałka wachacza, druga zaczęła stukać ale to co roczna klasyka.
~Bukol
Sedan 730 i 188KM 138kW
Komfortowo i sprężyście. Mam komplet nowych wahaczy przednich i amortyzatory o skuteczności ponad 80%, tak więc mogę ocenić zawieszenie wg stanu niemal fabrycznego. Na naszych dziurach trochę twardawe - tutaj lepiej się czułem w MB W126. Za to bajecznie w zakrętach. Zawieszenie mam oryginalne, bez przeróbek i obniżeń.
~Rogal
Sedan 730 i 188KM 138kW
Wypadaloby napisac, ze wrazliwy na nasze drogi ale i tak daje rade. Standardowo laczniki drazka stabilizatora i koncowki drazkow po jakims czasie nalezy wymienic. Trzyma sie drogi (jak jest dobra) jak przyklejony moze to zasluga 225/17 przod i 235/17 tyl ale jestem pelen podziwu jak 1700kg jezdzi po zakretach.
~M30B35
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jeśli chodzi o komfort jest bardzo dobrze, aczkolwiek oczekiwałem od samochodu trochę większej precyzji i dlatego samochód w tym momencie jest wyposażony w zestaw Bilstein B6 + Weitec -35 mm. Komfort trochę ucierpiał, ale precyzja prowadzenia poprawiła się znacznie.
~tomek
Sedan 735 i 211KM 155kW
na to niestety trzeba uwazac, nasze drogi sprzyjaja czestym wizytom u mechanika, ale tak jest przeciez z kazdym autem. moja rada - od czasu do czasu - na wszelki wypadek wpasc do mechanika zeby rzucil okiem pod auto. jak sie o to dba to nie ma zadnych niespodzianek.
~Zbyszek_BMW730i
Sedan 730 i 188KM 138kW
To auto niesamowicie trzyma się drogi i nie ważne czy jade sam czy w 5 osób, 120 czy 220, w zakręty wchodzi bardzo precyzyjnie i nie ma mowy o nieprzewidywalnym zachowaniu nawet gdy trzeba nagle zacieśnić zakręt przy dużej prędkości-jedzie jak pociąg po szynach. Mocne hamulce.
~Słowik
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
Moim zdaniem udany kompromis między komfortem i sztywnością, pewne prowadzenie przy każdej prędkości.Wiele współczesnych aut nie jest w stanie mu dorównać.Jechałem ostatnio S80 znajomego i 7ką jedzie mi się zdecydowanie lepiej.Swietne hamulce.
~rafal
Sedan 735 i 211KM 155kW
Trzyma sie drogi jak przyklejony, doskonala amortyzacja. Szkoda tylko ze jezdzi po polskich drogach bo drobny remoncik trzeba robic co pol roku - inaczej zaczyna stukac. To nie sa uta na polskie drogi - to bym bardziej polecal Hummera :]