Lista ocen BMW Seria 7 E32 (84) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~psich1cer
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Po prostu ideal. Auto jest idealnie wyciszone. Nawet szyby sa podwojne. Nigdy przecniej przy pypuszczalem ze w aucie przy predkosci 200km/h panuje taka cisza, bez trudu mozna rozmawiac z pasazerami zachowujac normalny ton rozmowy - naprawde nie wiem po co radio samo sie podglasnia przy nabieraniu predkosci, w tym aucie naprawde jest to niepotrzebne ;) Druga sprawa: podkrecajac potencjometr w radiu do granic nieslyszalnosci dzwonka w...
~Marek36
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
W zwykłej "siódemce oceniam to na bardzo dobrze, ja mam podójne szyby i tu jest bosko... Kiedy puszczę sobie np. vivaldiego na 300W oryginalnego systemu stereo, ustawię tempomat na AUTOSTRADZIE na prędkość powiedzmy 160 km/h mogę jechać w bezkresne odległości. TO jest uczucie jak w jakimś magicznym snie. Cudo.
~Bukol
Sedan 730 i 188KM 138kW
Mimo 4 biegów i silnika R6, który siłą rzeczy musi się wkręcać wyżej niż V8 czy V12 nie mam zastrzeżeń do wyciszenia wozu. Co prawda nie jeżdżę z prędkościami rajdowymi, ale na autostradzie 160km/h i jest pełen komfort.
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
Słychać tylko lekki pomruk silnika,ale czasem wogóle go nie słychać.Przy przyspieszaniu słychać silnik ale to jest wręcz piękne!Mógłbym tego dźwięku słuchać godzinamy.Z zewnątrz niewiele dociera do naszych uszu.
~maciej.bukowski1@wp.pl
Sedan 730 i 188KM 138kW
Co tu pisać? Słychać to co ma być słychać - radio, dyskretny gang R6 (szkoda, że nie V8) i delikatny szum powietrza. Nie jeżdżę zbyt szybko, ale zdarzało mi się popędzić Bawarkę i nadal było cichutko.
~Michał G. z Krakowa
Sedan 750 i V12 300KM 221kW
Moja wersja ma dwuwarstwowe szyby (atermiczne) więc po ich zamknięciu z trudem wdzierają się do środka jakiekolwie dżwięki. Gdyby nie wskaźniki nie zawsze miałbym pewność, że pracuje silnik.
~Marcin
Sedan 740 i V8 286KM 210kW
Nic nie słychać z zewnątrz. Innych samochodów, klaksonów, ale i niestety pojazdów uprzywilejowanych. Powietrza podczas jazdy z większą prędkością nie słychać. Super!
~Rafał
Sedan 735 i 211KM 155kW
Trasa, 160 km/h w środku słychać jak lata mucha :) Ostatnio wyczytałem, że to za sprawą opatentowanego w tym modelu systemu dociskania szyb specjalną gumą, która wycisza.
~Fangio
Sedan 730 i 188KM 138kW
znakomite, zwłąszcza że to kilkunastoletnie auto i nic nie skrzypi, nie telepie, a przy 220 szum powietrza nie jest dokuczliwy, znakomite uszczelki w drzwiach pomimo tylu lat
~Tomasz uzytkownik Bmw e32 730i automat
Sedan 730 i 188KM 138kW
Bardzo dobre wyciszenie wnetrza poprawia juz doskonaly komfort jazdy. w lepszych wersjach uszczelki w szybach sa (dociskane automatycznie do szyb) Pelen luksus