Lista ocen BMW Seria 7 E38 (63) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piaskun
Sedan 740 i L 286KM 210kW
powazne?jest ich w cholere zaczne od poczatku, jak go kupilem to zawieszenie do naprawy(naprawde sporo kosztuje)pozniej problem mialem taki ze caly czas kierownica mi sie trzesla pomiedzy 60km a 80km/h, bylem u 6 mechanikow i zaden nic o tym niepowiedzial konkretnego,zmienilem opony,felgi,tarcze hamulcowe i nic, pozniej wjechalem w mala kaluze gdzies prawie do polowy felg i auto zgaslo, ale jak po duzej ilosci prob zapalania go odpalilem...
~tomek waidemaier
Sedan 740 i L 286KM 210kW
silniki nie sprawiaja zawodow slyszalem o problemach z pompami wodnymi sam tego doswiadczylem dawno temu w serii 3 to przypadlosc wszystkich modeli tej marki .seria siedem ma klopoty najczesciej z akumulatorem ktory sie bardzo szybko rozladowuje (za duzo odbiornikow energ.)na mosty tez trzeba uwazac mlodziencze szalenstwa drogo nie jednego kosztowaly
~Burgund
Sedan 728 i 193KM 142kW
Miałem tylko jeden problem - zawieszenie. Źle się jeździ po polskich drogach, a tak to nic. Kiedyś mi pokazywało błędy, że lampy nie działają, ale to wymieniłem jeden czujnik w tylnej kanapie. Wszystko od razu przeszło a samochód o dziwo nabrał więcej mocy. A tak to nic, jak w nowym samochodzie
~Michael76
Sedan 740 i L 286KM 210kW
Powazne usteri omijaja to auto jezeli sie o nie dba przedewszystkim nalezy wymieniajac olej zaraz po zakupie zdjac miske olejowa wymienic uszczelke ale rowniez zakupic klej do gwintow i przykrecic smok pompy olejowej poniewaz sruby lubia sie wykrecac i moga narobic balaganu w silniku
~Tomasz
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Raczej nie zdarzają się poważne usterki - chyba, że po prostu o auto nie dbamy. Moim zdaniem jak się to auto sumiennie serwisuje to nie ma prawa nic nieoczekiwanie się zepsuć. Z zasłyszanych opinii trzeba uważać na pompę paliwa.
~Greetings
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Przejechałem tym autem ok. 60tys i tylko raz auto stanęło mi na trasie, powodem był alternator któremu siadło ładowanie. Poza tym ufam temu samochodowi w 100%, gdybym teraz miał jechać do Portugalii i spowrotem to bym się nie wahał.
~paw84k
Sedan 735 i 235KM 173kW
żadnych usterek puki co. Jedyne co to przewód od wspomagania kierownicy poci się, ale z tego co słyszałem można go zregenerować poprzez wygotowanie w jakiejś cieczy gdyż jest on tak skonstruowany że można zregenerować.
~Maciej
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Po przejechaniu 160 000 km padła mi pompa wtryskowa, wtryski, i turbina a to są juz koszty rzędu bagatela 20 000 zł (ale możliwe że trafił mi się wadliwy egzempalatrz) poza tym samochód sprwiał się jak w tydzień po zakupie
~Michał
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
Jeśli dba się o auto to nie będziemy mieć żadnych niespodzianek. Ja wymieniłem olej i filtr w skrzyni biegów, serwis twierdzi że się tego nie robi, a później ludziom skrzynie padają.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 7 E38
7,7
12,9
14,2
Sedan 730 d 193KM 142kW
odpukać brak, ale w auto trochę zainwestowałem na początku i jeżdżę tylko na paliwie verva i nigdy na rezerwie, bo słyszałem że lubi paść pompka w zbiorniku paliwa.