Lista ocen BMW Seria 7 E38 (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MikiTno
Sedan 730 i 218KM 160kW
Dla mnie głównym powodem zakupu auta była przestrzeń dla pasażerów. Bez problemu mieszczą się wygodnie 3 osoby z tyłu, złamana noga pasażera z przodu, który odsunął odpowiednio swój fotel nie przeszkadza osobie siedzącej za nim. W 6 osób autko też pojedzie i nawet drzwi się zamykają. Wszystko co potrzebne kierowcy jest na desce rozdzielczej i nie trzeba za wiele machać rękami aby coś włączyć czy skorygować. Wysuwany kufer ułatwia szoferowi...
~Łukasz M...
Sedan 728 i 193KM 142kW
Z przodu miejsca przepastnie dużo, przy moim wzroście 180cm fotel mam podsunięty prawie na całego do przodu, wiadomo, ręka wyprostowana, noga lekko ugięta, ale z tyłu już nie jest tak kolorowo, o ile kanapa jest bardzo dobrze wyprofilowana, odpowiednia wielkość i pochylenie to na nogi już nie ma tak dużo miejsca, ale to nie Long :)
~Burgund
Sedan 728 i 193KM 142kW
Sam segment \"F\" mówi dużo. Jest tyle miejsca że spokojnie można jechać w 5 osób na wakacje, a podejrzewam że zmieściłoby się nawet 6 jak i nie 7(pewnie tylu ludzi się zmieściło, dlatego jest to BMW 7), dodajmy, że walizki tych 5 osób zmieszczą się spokojnie, a i jeszcze miejsca zostanie na różne garnki czy leżaki.
~Tomasz
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Moja prababcia siedząca z tyłu podsumowała krótko - \"miejsca tyle co u mnie w salonie\". A wcale jej mieszkanko nie jest małe czy ciasne. Podróżowanie w 4 osoby to sama przyjemność. Gdy zdecydujemy się na piątego pasażera również nie będzie miał powodów do narzekań. Rewelacja!
~SPiDi
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Rewelacyjna przestrzeń dla kierowcy i jego pasażera, gorzej troszke z tyłu, choć miejsca i tak jest sporo. Wynagradza to wersja long, która miejsca z tyłu ma znacznie więcej. Jednym słowem: LIMUZYNA. Przecież to własnie limuzyne chcieli uczynić z tego auta niemieccy konstruktorzy :)
~Greetings
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Siedziałem w nowej S-Klasie i w porównaniu z tym samochodem, E38 przypomina malucha. Na plus miejsce dla kierowcy i pasażera, z tyłu jest go już trochę mniej szczególnie na nogi. Jak ktoś chce wozić większą liczbę pasażerów to lepiej long.
~mac225@vp.pl
Sedan 730 i 218KM 160kW
Nawet blisko 2-metrowy kierowca poczuje komfort i wygodę za kólkiem, również podobnnej wielkości pasażer za nim nie będzie nażekał na ścisk. W przypdku częstych podruży na tylnej kanapie polecam wersję long. Dłuższe tylne drzwi o ok 13 cm.
~bonopingwin www.bmw7.pl
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
Pierwsze wrażenie że trochę ciasno (dla kierowcy i pasażera) ale tak ma być. Im dłużej tym lepiej i lepiej. Na końcu jest w sam raz. Auto spasowane na miarę kierowcy. Z przodu pewne samopoczucie z tyłu autobus.
~BMWuszka
Sedan 728 i 193KM 142kW
Niby duża gablota na drodze ale gdy wsadzimy 5 osób to już jest tłok. Najlepij 2 osoby bo to słaby silnik a max 4 osoby tylko że nie poszalejmy z prędkościami (200 km/h i już jest bardzo ciężko)
~paw84k
Sedan 735 i 235KM 173kW
Jak wyżej dla kierowcy, bardzo wygodna pozycja dla pasażerów, jak wiozłem kolegów z imprezy wieczorem obaj bardzo szybko zasneli jak ich obudziłem chcieli wyjąć kanapę i wziąść zesobą;)