Lista ocen BMW Seria 7 E38 728 i 193KM 142kW 1995-2001 (23)

~Łukasz M...
Sedan 728 i 193KM 142kW
Różnymi samochodami w życiu jeździłem z racji zawodu, jestem mechanikiem, są samochody lepiej wykonane w środku, są dynamiczniejsze, ekonomiczniejsze, tańsze w utrzymaniu, ale na pewno w tym przedziale cenowym od 10 do 30 tyś nie ma samochodu bardziej zwracającego uwagę przechodniów zwłaszcza jadąc wieczorem przez miasto niż czarne E38, niektórzy oglądają, podziwiają, niektórzy zmieniają kierunek i przyśpieszają kroku. Ten samochód wzbudza...
~Burgund
Sedan 728 i 193KM 142kW
Samochód ideał, wygląd - bardzo ładne, stonowane, mocy ma odpowiednio, wygodny, pokochałem go, wręcz stał się członkiem mojej rodziny. BMW to jedyny Niemiec, którego bym nie tknął nawet podczas wojny, niezawodny, nawet japończyki się przy nim chowają, a rozkosz z jazdy tym autem - bezcenna. BMW się postarało, oby tak dalej :) SZCZERZE POLECAM!
~Adam
Sedan 728 i 193KM 142kW
Jak na swój wiek i przebieg auto bardzo dobrze się trzyma. Wysoki komfort jazdy dużo miejsca w środku, spalanie nawet niskie jak na tak duże auto w trasie poniżej 12 litrów LPG przy prędkościach ok 150 km/h w mieście ok 15l gazu za taka cene nic lepszego nie miałęm w porówaniu do innych aut gdzie ludzie opisują zę palą mało, oczywiście że palą ale jadąc 80-90 km/h miałem wiele aut i z tego jestem bardzo zadowolony i polecam je wszystkim!
~Daro
Sedan 728 i 193KM 142kW
BMW \"radość z jazdy\" no po prostu tak jest. W tym samochodzie mamy chyba wszystkie bajery jakie cieszą,automat, konkretny silnik, lampki (11szt. jak otworzy się drzwi a ile jest wszystkich to ciężko zliczyć), schowki, klimy, skóra czy podgrzewane fotele itd. TYLKO DLACZEGO TRZEBA TANKOWAĆ PO PRAWIE 6zł za litr.
~tomcad
Sedan 728 i 193KM 142kW
Kupiłem ten samochód z dużym przebiegiem i prawde mówiąc obawiałem sie stanu silnika. Silnik natomiast pracuje znakomicie i nie wykazuje jakiejkolwiek wady. Jestem pod wrażeniem kultury pracy i elastyczności. Prawie jak nówka, a 290 tys. ma nabite. (Silnik)
~BMWuszka
Sedan 728 i 193KM 142kW
Ogólnie samochód drogi w utrzymaniu ale jak cieszy :) wszytko co chcemy to w nim mamy (skóry, klimy, lampki, no porostu nic nie brakuje w wyposażeniu)
~Mateusz Sienkiewicz
Sedan 728 i 193KM 142kW
Nie jest to demon prędkości ale 193km jest wystarczające do spokojnej i przyjemnej jazdy, a w trasie mało kto nam przeszkodzi w wyprzedzaniu. Polecam! W razie awarii też będzie mniej do naprawy i mniejsze koszty niż w V8. Polecam! (Silnik)
~olejus
Sedan 728 i 193KM 142kW
Lepszy do modelu E38 jest silnik V8 , bardziej elastyczny niż rzędowy R6 (Silnik)
~Grzesiek
Sedan 728 i 193KM 142kW
Myślę, że to ciekawa propozycja. Swoją zagazowałem więc jest komfortowo i niedrogo - teraz tylko mieć czas na wyjazdy.
3,7
~masz pytania??odpowiem wasyli@poczta.fm
Sedan 728 i 193KM 142kW
Nie spodziewajcie sie nie wiadomo jakich osiągów,728 jedzie ale bez rewelacji (Silnik)