Lista ocen BMW Seria 7 E38 740 i L 286KM 210kW 1994-2001 (11)

~matraks
Sedan 740 i L 286KM 210kW
To jest BMW 7, wiec oczekiwanie wzgledem tego modelu sa duze. Kazdy kto zdecyduje sie na zakup musi byc przygotowany na to, ze tanio nie bedzie! Jesli kupisz siodemke za 10-15 tys zl to nie spodziewaj sie tego ze bedzie ona sie prowadzic i zachowywac na drodze jak prawdziwe BMW! Samochod jest piekny, szybki i daje ogromna frajde z jazdy... Wyposazenie jest bogate nawet jak na dzisiejsze czasy, wykonczenie perfekcyjna a jakosc materialow...
~LONG
Sedan 740 i L 286KM 210kW
PODOBNO PRAWDZIWE 7-ER KOŃCZĄ SIĘ NA E38,DLA KUPUJĄCYCH MOJA RADA JEST TAKA,ŻEBY NIE KUPOWAĆ ZAGAZOWANEJ,SZUKAJCIE AUTKA KTÓRE BYŁO ZASILANE TYLKO BENZYNĄ I Z ROZSĄDNYM PRZEBIEGIEM,BMW Z SILNIKIEM V8 MOŻE SPOKOJNIE DOKRĘCIĆ DO MILIONA KILOMETRÓW BEZ KONIECZNOŚCI INGERENCJI MECHANIKA W JEDNOSTKĘ NAPĘDOWĄ,USZCZELKI POD GŁOWICĄ TO RACZEJ BOLĄCZKA AUT ZASILANYCH LPG BO WYSTĘPUJE WTEDY PROBLEM Z CHŁODZENIEM
3,8
~tomek waidemaier
Sedan 740 i L 286KM 210kW
swietnie zestopniowana maly minus za brak manualu w ofercie (Skrzynia biegów)
~Michael76
Sedan 740 i L 286KM 210kW
Doskonale wygodne luksusowe auto z ponadczasowa linia dajace duzo wygody radosc z jazdy i przedewszystkim poczucie bezpieczenstwa auto naprawde warte swojej ceny
3,6
~piaskun
Sedan 740 i L 286KM 210kW
z tylu troche mniej widac, ale jest w porzadku jak na takie auto (Widoczność)
~ezero@op.pl
Sedan 740 i L 286KM 210kW
autko,mam pol roku,coz pisac,marka mowi sama,za siebie.Radosc,z jazdy,a eksploatacja...sporawa,takze,jesli,masz zamiar kupowac autko i jezdzic nim,w niedziele,daruj sobie...szkoda furki,aby marniala..panowie,kto jechal i jezdzi,takimi radosciami,wie o czym mowa.Prawdziwa limuzyna,dla sredniakow.Wiem,sa nowsze,piekniejsze i szybsze....marzenie,ale jezdze,tym,na co mnie stac,z ukochana firma bmw od wielu wielu lat.pozdrawiam wielbicieli,tych autek
~bmw740ia92@wp.pl
Sedan 740 i L 286KM 210kW
cicha równa praca silnika stosunkowo niewielkie zużycie paliwa (Silnik)
~Janusz
Sedan 740 i L 286KM 210kW
Swietny samochód , praktyczne bez wad ,bardzo wygodny i szybki , radość z jazdy ogromna , nigdy nie jeżdziło mi się tak dobrze żadnym autem. Jednak utrzymanie tego auta jest drogie , spalanie dość duże ale jest to poprostu świetna limuzyna która jest przeznaczona dla osób z gustem i grubym portfelem.
~Adam
Sedan 740 i L 286KM 210kW
przyklad mialem tube basowa wkoncu musialem przenies ja na tylnie fotele wyciszenie tego samochodu jest czyms nie mozliwym (Wyciszenie)
~zibi
Sedan 740 i L 286KM 210kW
Beja to najlepsze auto , a jeździłem ju prawie wszystkim