Lista ocen BMW Seria 7 E65 Sedan 730 d 231KM 170kW 2005-2008 (8)

~Maciek
Sedan 730 d 231KM 170kW
Samochód od zawsze był moim marzeniem. Robi wrażenie na drodze, świetnie się prowadzi, jest w miarę oszczędne jak na swoją wagę i wymiary. Świetna kultura pracy 3.0 M57N2. Dynamika na dobrym poziomie. Samochód ma świetne wyciszenie. Serwis mimo że to segment F nie jest przesadnie drogi. Samochód bardzo ładnie się starzeje. Mimo tylu lat cały czas wygląda świetnie i zwraca na siebie uwagę. Polecam się nie zastanawiać i zakładać koła o rozmiarze...
3,8
~methoss84
Sedan 730 d 231KM 170kW
no tu też szału nie ma niestety przez okres uzytkowania tego samochodu nazbierała sie gruba lista wyienionych sprzetów no cóż taka to już jest motoryzacja nie ma aut które sie nie psuja mój samochód troche przejechał wiec moge sie wypowiedzieć bo wiem co mówię (Silnik)
~sebastian90
Sedan 730 d 231KM 170kW
Samochód kupiłem od pierwszego właściciela, który kupił go w warszawie w bawarii motors. Trochę obawiałem się takiej limuzyny ze względu na koszty ale wcale niej est źle. Dotychczas wymieniłem wahacze z przodu bo stukały i komplet hamulców. Poprzedni właściciel dbał o auto stąd niskie wydatki jak na razie. Kupując taki samochód nie warto szukać najtańszych egzemplarzy. Dobrze jest też serwisować w renomowanych warsztatach.
~Jacenty1400
Sedan 730 d 231KM 170kW
Auto bardzo komfortowe, trzyma się drogi rewelacyjnie, jak na takie auto spalanie symboliczne. Minus za trudne manewrowanie na parkingu (gabaryty) pomimo czujników PDC p/t.
~MARIO
Sedan 730 d 231KM 170kW
JEST SUPER , ALE TRZEBA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ DO MAŁYCH SZARPNIĘĆ GDY ZOSTAWIMY AUTO ZAPARKOWANE POD GÓRĘ I CHCEMY PÓZNIEJ RUSZYĆ . WTEDY LEPIEJ UŻYĆ ,RĘCZNEGO HAMULCA (UŻYWAJĄC PRZYCISKU). (Skrzynia biegów)
~Andrzej
Sedan 730 d 231KM 170kW
Pełna kontrola nad samochodem, samochód nie pochyla się na zakretach a do tego jest super komfortowy . Mam zawieszenie EDC - Pneumatyczne . EXTRA ! ! (Układ jezdny)
~RadekM
~Rysiek