Lista ocen BMW X1 E84 Crossover Facelifting (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Crossover Facelifting xDrive 20i 184KM 135kW
Ergonomia ogolnie porządku, jedyne co mnie denerwowało to dziwnie umiejscowione przełączniki od szyb od strony kierowcy, przełącznik od swiateł, ktory wiele razy uderzyłem kolanem przy wysiadaniu (wtedy przełącznik się "wbija" do środka i trzeba go na siłę wyciagąć jak w jakiejs Syrence). Ponadto malo wygodne fotele skorzane, tylnie bardzo twarde, przednie ok na krotkie trasy, ale po 300km sie to czuje (mimo, ze w pelni regulowane...
~Yaras
Crossover Facelifting sDrive 18i 150KM 110kW
Bardzo zachowawczo - wręcz tradycyjnie. Często nie mogę odnaleźć się z \"automatami\" (klima, wycieraczki, etc) mam wrażenie, że każda z tych opcji żyje własnym życiem, a programista zapomniał je skonfigurować.
~automobilista
Crossover Facelifting xDrive 18d 143KM 105kW
bez problemu wszystko łatwe w obsłudze i czytelne, może trochę przeszkadzać kubek na napój dla kierowcy drugie miejsce na kubek dla pasażera b. fajne rozwiązanie.
~Jacek D.
Crossover Facelifting sDrive 18i 150KM 110kW
wszystko pod ręką tylko trzeba mieć co najmniej 175 cm wzrostu albo długie nogi jak dziewczyny na wybiegu inaczej nie dosięgniesz pedałów gazu,sprzęgła i hamulca.
~w
Crossover Facelifting sDrive 20i 184KM 135kW
dobra, z minusem za dziwne rozwiazania obslugi wycieraczek, skrzyni, radia itp, ktore wymagaja przyzwyczajenia.
~marcin
Crossover Facelifting xDrive 18d 143KM 105kW
Tylko dobrze dlatego, że podłokietnik jest zbyt krótki. Słaby komputer pokładowy, mało wskazań.
~Kuba
Crossover Facelifting xDrive 18d 143KM 105kW
Ergonomia jak to w BMW na najwyższym poziomie. Mimo pakietu schowków, przydałoby się ich więcej.
~Globtroter
wzorowa i intuicyjna obsługa